Titanic Mardan Palace ve Inventum Global arasında büyük anlaşma

Titanic Mardan Palace ve Inventum Global arasında büyük anlaşma
30 Eylül 2019, 15:05
Hindistan Düğün ve MICE pazarındaki lider acente Inventum Global ve sıra dışı mimari ve sınırsız lüksün yeni adresi Titanic Mardan Palace Hindistan pazarına özel anlaşma imzaladı.

Hindistan pazarında uzun süredir gerçekleştirdiği özel çalışmalarla son yıllarda Türkiye'ye birçok sansasyonel Hint düğünü ve grup organizasyonunu kazandıran Inventum Global ile bu yıl yenilenen yüzüyle kapılarını açan Titanic Mardan Palace arasında 3 yıllık tek yetkililik anlaşması imzalandı.

Büyük bir çekim merkezi haline gelecek

Anlaşmanın içeriğinin uzun ve titiz görüşmeler sonrasında ‘’kazan-kazan’’ iş birliği temeli üzerine belirlendiğini ifade eden Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak ‘’ Hindistan Pazarındaki etkin iletişim gücü ve vizyonumuzu, Titanic Mardan Palace’ın büyüsüyle birleştirerek hem anlaşmanın paydaşlarının hem de şehrimizin ve de ülkemizin faydasına büyük bir sinerji oluşturacağımıza her iki taraf olarak da inandık. Bugüne kadar Hindistan pazarında pek çok ilke imza attık ve bu anlaşma Hint pazarından gelecek düğün ve grup talepleri için ülkemizde imzalanan ilk tek yetkililik anlaşması olması sebebiyle de oldukça özel. Bu anlaşmaya imza atarak, gösterdikleri yapıcı, vizyoner yaklaşımdan ötürü Titanic Hotels üst yönetimine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Amacımız; havacılığa yaptığımız yatırımlar sonrasında, tüm partnerlerimiz ile birlikte oluşturacağımız sinerji neticesinde, ülkemizi Hint Düğünleri ve özel grup organizasyonları açısından, büyük bir çekim merkezi haline getirmek. Bunun için yol haritamız ve stratejimiz hazır. Enerjimizi, teknik altyapımızı ve tecrübemizi kullanıp çok çalışacağız ve başarılı olacağız’’ dedi…

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha