Titanic Luxury Collection Bodrum'da Bayram çoşkusu!

Titanic Luxury Collection Bodrum'da Bayram çoşkusu!
11 Haziran 2024, 17:01
Titanic Luxury Collection Bodrum’un renkli bayram programı ile yaza sıcak bir başlangıç yapın.

Titanic Luxury Collection Bodrum’un renkli bayram programı ile yaza sıcak bir başlangıç yapın… Bayramın ilk günü Enbe Orkestrası sahne alıyor.

Eğlenceli bayram programının yanı sıra uluslararası ve ödüllü şeflerin de yer aldığı mutfak ekipleri tarafından taze bahar lezzetleri ile özenle hazırlanan hem göze hem de damağa hitap eden Ege ve Uluslararası mutfaklardan seçkilerden derlenen görkemli açık büfesi bayramda ayrı bir lezzet şölenine dönüşüyor.

Tatilde spor ve meditasyondan vazgeçemeyenler için Titanic Luxury Collection Bodrum, harika bir fırsat sunuyor. Deniz üzerinde profesyonel bir trio müzik grubunun canlı performansı ile Stand Up Paddle (SUP) yoga yaparak rahatlayabileceğiniz gibi akşam havuz başında düzenlenen Stand Up Paddle meditasyon etkinliği ile gece ışıkları altında, suyun sakinleştirici etkisiyle stresinizi atabilir, zihninizi dinlendirebilirsiniz. Doğanın kalbinde, çam ağaçlarının arasında gerçekleştirilen spinning seansları ile de , benzersiz bir egzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çocuklarınızla geçireceğiniz keyifli bir bayram tatili için oyun ve atölyeler ile zenginleşen Kikoa Kids Club’da minik misafirleri yeni bir heyecan, yeni maceralar ve yeni keşifler bekliyor. Üstelik gece 02:00’ye kadar hizmet veren Kikoa Kids Club ailelere rahat bir nefes aldırıyor. Çocuklara özel restoran bölümünde farklı, eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli menülerle en değerli misafirler tabaklarını renklendirip, öğünlerini birer vitamin deposuna dönüştürüyor. Bayram programınızı henüz yapmadıysanız Bodrum’un keyfini eğlence dolu programlarla Titanic Luxury Collection Bodrum’da çıkarın.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha