Titanic Hotels’de bayram tatili avantajları

Titanic Hotels’de bayram tatili avantajları
03 Temmuz 2021, 10:27
Titanic Hotels, Safe Touch Hijyen Konsepti ile güvenli ve keyifli bir bayram tatiline hazır. Titanic otelleri, Ege ve Akdeniz’in en güzel kıyılarında, doğanın tüm renklerini kucaklayan konumları, özel güneşlenme alanları ve özel hizmetler ile izole bir tatil için konfor ve ihtişamı bir arada sunuyor.

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Akdeniz’in en güzel bölgelerinde yer alan Titanic Hotels’in Bodrum ve Antalya’daki otelleri bayram tatilinde sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Otellerde Havalimanı transferi, geç çıkış imkanı, ekstra harcamalarda indirim gibi bayrama özel avantajlar sunuluyor.

Titanic Hotels, küçük misafirlerin güvenle tatil yapabilmesi için yenilen, oyun ve atölyeler ile zenginleşen Tiny Kids Club’ı, gün boyu özel hizmet verilen cabanaları, özel havuzlu villaları, havuza açılan kişiselleştirilmiş odaları, Uluslararası ve ödüllü şeflerin yönettiği her damak tadına hitap eden a la carte restoran ve barları, happy hour partileri, temalı dinner showları ve özel showları ile yaza damgasını vuruyor.

Bodrum’da bayram bir başka…

Ege’nin turkuaz sularını kesintisiz bir manzarayla karşılayan, Bodrum’un mistik havasına hâkim odaları ve konforu ile misafirlerine eşsiz bir tatil vaadeden Titanic Deluxe Bodrum’da bayram boyunca müzik ve dans showlar tatilinize eşlik ediyor. İskender Paydaş, Circus Show, Monroe Musical, Çınar –Anadolu Dansları Titanic Deluxe Bodrum’un bayram özel programında yer alıyor.

Bayramda İstanbul’un keyfini çıkarın…

Bayramda İstanbul’dan ayrılmak istemeyenlere kısa bir mola Titanic Business Kartal’da. Yarım pansiyon olarak hazırlanan özel bayram paketi ile şehirden ayrılamayanlar için tatil ayaklarına geliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha