THY Rusya’nın o kentine direkt uçacak

THY Rusya’nın o kentine direkt uçacak
12 Mart 2018, 14:52
Rusya’nın birçok bölgesine uçuşlar düzenleyen Türk Hava Yolları, 7 Mayıs 2018 tarihinden itibaren İstanbul’dan Krasnodar’a direkt seferler düzenlemeye başlayacak.

Türk Hava Yolları’nın uçuş düzenlediği Rusya kentleri arasında Moskova, St. Petersburg, Soçi, Ufa, Yekaterinburg, Rostov na Donu, Voronej, Kazan ve Samara yer alıyor.

THY’nin Krasnodar’a yönelik seferleri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 5 kez gerçekleşecek. Biletler, Türk Hava Yolları’nın resmi internet sitesi üzerinden satışa sunuldu.

Gazetem.ru'nun haberine göre; İstanbul’dan transit geçiş sayesinde Krasnodar yolcuları dünyanın her noktasına seyahat için en konforlu koşullardan faydalanabilecekler.

Krasnodar’dan İstanbul’a gelen yolcular için Atatürk Havalimanı’ndan Taksim’de bulunan Miniport ofisine ücretsiz bagaj ulaştırmayı kapsayan Miniport hizmeti de geçerli olacak. Ayrıca, transit yolcuları Stopover programından faydalanabilirler. Bu program çerçevesinde 20 saatten fazla kalan yolculara Sultanahmet’te ücretsiz 4 yıldızlı otelde (ekonomik sınıfı için) veya Taksim’de 5 yıldızlı otelde konaklama imkanı sunuluyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha