THY Rusya'da sezonu uzatmadı

THY Rusya'da sezonu uzatmadı
28 Eylül 2023, 16:21
Antalya'da havaların iyi gitmesi Rus turist akışını hızlandırırken Rus seyahat acentalarında THY'nin uçuş programını uzatacağı beklentisi oluştu. Ancak THY Rusya'daki uçuş programında herhangi bir revize yapmadı.

Rus seyahat acentaları Antalya'da bu yıl sezonun uzamasına bağlı olarak THY'nin uçuş programlarında da revize bekledi. Ancak THY Rus şehirlerinden Antalya'ya uçuş programında herhangi bir değişiklik yapmadı.

THY'nin Petersburg'dan son uçuş tarihi 5 Kasım!

Rus turizm haber sitesi Tourdom.ru'da yer alan habere göre THY kış sezonu için St. Petersburg'dan Türkiye'ye uçuş programında herhangi bir değişiklik yapmadı. Petersburg'dan bir seyahat acentası temsilcisi “ Antalya'da birçok otel 15 Kasım ve sonrasında açık olduğundan THY'nin uçmaya devam edeceğini düşündük. Ancak bir ay bekledik ama uçuş programının uzatılmasıyla ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadı. Türk Hava Yolları'nın Antalya seferlerini içeren tur paketlerinin geçerli olacağı son tarih 5 Kasım." dedi

THY'nin Kazan-Antalya uçuşları 31 Ekim'de bitiyor

THY yaz tarifesinde Pulkovo'dan Antalya, Dalaman ve Bodrum'a seferler gerçekleştirdi. Kasım ayında Antalya'ya uçuşlar sadece Aeroflot, Corendon Airlines ve Southwind ile devam ediyor. Rezervasyon sistemlerine göre THY 31 Ekim'den sonra kış tarifesinde Antalya'ya Kazan'dan uçmayı planlamıyor. THY'nin Kaliningrad'dan ve St. Petersburg'dan Antalya'ya sezonun son uçuşunu 5 Kasım'da yapması planlanıyor.

Ruslar bagaj ve yemek avantajı sunan THY'nin uçuşları uzatmasını istiyor

Seyahat acentalarına göre THY'nin uçuşları, birçok avantajı nedeniyle sürekli olarak yüksek talep görüyor. Uçuşlarda sıcak yemek ve içecek imkanı sunan ayrıca 20 kilograma kadar bagajları bilet fiyatına dahil eden THY özellikle çocuklu turistlerden yoğun ilgi görüyor. Petersburglu bir seyahat acentası temsilcisi bölgedeki yolcuların daha kısa uçuş ve hizmet kalitesinden dolayı çok memnun oldukları THY'nin kış sezonunda uçuşları uzatmasını istedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha