THY araç kiralamada işbirliği için dünya devini seçti

THY araç kiralamada işbirliği için dünya devini seçti
11 Ekim 2017, 17:32
Türk Hava Yolları ile araç kiralama şirketi Enterprise Holdings güç birliği yaptı.

Türk Hava Yolları yurtiçi ve yurtdışı uçuş noktalarında araç kiralama alanında Enterprise Holdings ile bir anlaşma imzaladı. Türk Hava Yolları yolcuları yapılan bu anlaşma ile uçuş sırasında aldıkları kaliteli hizmeti, uçuş sonrası yolculuklarında da devam ettirebilecek.

Türk Hava Yolları, yolcusuna sunduğu hizmet kalitesinin araç kiralamalarında da devamı için, J.D Power Kiralık Araç Memnuniyeti Anketi’nde son 5 yıldır Enterprise, National ve Alamo markaları ile ilk üç sırayı alan ve 2004 yılından itibaren 11 kez müşteri memnuniyeti anketlerinde birinci olan Enterprise Holdings ile güç birliği yaptı.

Gerçekleştirilen iş birliği ile Türk Hava Yolları yolcuları kurumsal websitesi turkishairlines.com üzerinden ve mobil uygulamalarından Enterprise, National ve Alamo markaları ile araç kiralayabiliyor.

Enterprise ile hayata geçirilen anlaşma ile ilgili olarak Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Gerek uçuş ağımızın genişliği, gerek yolcumuza sunduğumuz hizmet kalitesiyle öne çıkan bir havayolu olarak yolcumuzun beklentileri doğrultusunda alanında lider konumda bulunan Enterprise ile iş birliği gerçekleştirdik. Bu anlaşmanın iki şirkete de hayırlı olmasını temenni ederim” şeklinde konuştu.

Enterprise Holdings Avrupa Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mike Nigro, "Türk Hava Yolları'nın dünya çapındaki araç kiralama ortağı olmaktan dolayı çok mutluyuz.Türk Hava Yolları ve Enterprise Holdings, istisnai bir müşteri deneyimi sunmaları ve gerçek anlamda küresel bir ağa sahip olmalarıyla ünlü. Eğlence ve iş amaçlı uçan Türk Hava Yolları yolcularını marka ailemizle ağırlamaktan mutluluk duyuyor ve bunun başarılı bir ortaklığın başlangıcı olduğuna inanıyoruz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha