TGA'ya seçilen Mete Vardar'dan açıklama!

TGA'ya seçilen Mete Vardar'dan açıklama!
01 Aralık 2022, 07:45
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının (TGA)Yönetim Kurulunda “Seyahat Acentalarını” temsil etmek üzere seçilen Jolly Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar açıklama yaptı.

Geçtiğimiz Pazar günü TÜRSAB Genel Kurulu'nda gerçekleştirilen TGA ‘Seyahat Acenteleri Temsilciliği’ seçimlerinde en yüksek oyu Jolly Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar almıştı.

Jolly Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar yeni göreviyle ilgili açıklama yaptı

TÜRSAB 25’inci Olağan Genel Kurulu’nun, seyahat acentaları ve tüm sektör için hayırlı olmasını dileyen Vardar " İki ay önce, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının (TGA)Yönetim Kurulunda “Seyahat Acentalarını” temsil etmek için aday olmaya karar vererek süreci başlattım. Bu süreç zarfında çok olumlu geri dönüşler aldım. Çok güzel mesajlar, çok güzel dilekler, yapıcı eleştiriler, sektörümüze katkı sağlayacak fikirlerle yola çıktık ve 26- 27 Kasım’da yapılan kongreye kadar geldik." diye konuştu.

Bu kongrede çok güzel dostluklar da oluşturduklarını belirten Vardar sözlerine şöyle devam etti:

" Bu zaman zarfında benim yanımda olan seyahat acentası sahiplerine, dostlarıma, aileme, çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Aynı zamanda seçim döneminde rekabet ettiğim meslektaşlarım; Nezih Hacıalioğlu, Esra Sadıkoğlu, Emin Çakmak, Ünal Kirmiç ‘e ve yine son güne kadar sürecin içinde olan Abuzer Aydın’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

27 Kasım Pazar günü 17.00 itibariyle seçim bitti ve Pazartesi günü işlerimize döndük. Artık seçim döneminde yaşanan olumlu, olumsuz izlenimleri bırakıp tüm seyahat acentaları ile bir bütün olarak daha güçlenmek, sesimizi daha güçlü çıkarabilmek için el ele, kol kola birlik ve beraberlik içinde mücadele etmemizin zorunlu olduğunu bir kez daha söylemek istiyorum. Bugün itibariyle, tüm seyahat acentaları ve tüm sektör adına aldığım görevin bilinciyle hareket ederek katkı sağlayacağımı da belirtmek isterim.

Tüm sektör için mücadelemi vereceğim

Ocak ayı gibi başlaması muhtemel süreçte emin olun ki kendim için değil tüm sektör için tüm mücadelemi vereceğim ve değerli fikirlerinizi her zaman bekliyor olacağım. Bu vesileyle Türkiye Seyahat Acentaları Birliğimizin yeni döneminde başkanlık yapacak Sn.Firuz Bağlıkaya’ya ve Yönetim Kuruluna, BTK Başkanlarımıza ve yeni görev alacak İhtisas Başkanlarımıza başarılar diliyorum.

Bu yeni dönemde hep beraber gayret göstereceğiz, kişilerin değil kurumların adamları olduğumuzun bilincine varacağız. Tüm seyahat acentaları olarak çok daha güçlü bir birlik olacağımızı umut ederek; Hep birlikte GÜÇLÜ, hep birlikte VAR olduğumuzu tekrar ifade etmek istiyorum."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha