Temmuz turlarıyla ilgili yeni gelişme!

Temmuz turlarıyla ilgili yeni gelişme!
27 Haziran 2020, 11:08
Rus Tur Operatörleri Türkiye'nin de aralarında olduğu yurt dışına yönelik düzenleyecekleri Temmuz ayı turlarıyla ilgili yeni kararlar alıyor.

Tur operatörleri hem Rusya'da hem de yabancı ülkelerde seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasıyla ilgili belirsizlik sebebiyle Temmuz turlarını iptal etmeye başladılar.

Risk almak istemeyen tur operatörleri iptal ettikleri Temmuz turlarına alternatif yeni tarih belirliyor.

Anex Tour, Pegas Touristik, Tez Tour Coral Travel ve İntourist Temmuz turlarıyla ilgili düzenlemeye gitti.

Pegas Touristik, internet sitesinden yayınladığı duyuruda 31 Temmuz 2020 tarihine kadar gerçekleştirilecek olan turların 1 Ağustos ile 15 Kasım tarihleri arasında istenilen bit tarihe aynı ödeme koşullarıyla ötelenebileceğini açıkladı.

Anex 1-15 Temmuz Türkiye turlarını iptal etti

Anex Tour aralarında Türkiye'nin de yer aldığı 18 yurt dışı destinasyonuna yönelik düzenleyeceği Temmuz turlarını aynı şart ve ödeme koşullarıyla daha ileri ki bir tarihi ertelenebileceğini açıkladı. ANEX Tour, 1 - 15 Temmuz tarihleri arasında Türkiye'ye yapılan turları iptal ettiğini de duyurdu.

Tez Tour ise 1-17 Temmuz tarihleri arasındaki Türkiye turlarını iptal ettiğini açıkladı. Bu turlar 4 Ağustos - 4 Kasım 2020 arasında herhangi bir tarih için ek ücret ödemeden yeniden planlanabilecek. Tur operatörü, Bulgaristan, Yunanistan, İspanya, İtalya, Türkiye, Kıbrıs gibi noktalara Temmuz'da düzenleyeceği charter turlarını ek ücret ödemeden başka tarihlere aktarılabileceğini açıkladı.

Coral Travel ise 1-31 Temmuz tarihleri arasında düzenleyeceği yurt dışı turlarını iptal etti. Turları iptal edilenler 31 Aralık 2020'ye kadar istedikleri tarihlerde aynı şartlarda tur satın alabilecek.

İntourist ise 16 Temmuz'a kadar ki yurt dışı turlarını iptal etti. Müşterilerin iptal edilen turları ek ücret ödemeden 2020 veya 2021'de istedikleri tarihlerde gerçekleştirebilecekleri ifade edildi.

Yorumlar
Bedri kayalı
29 Haziran 2020, Pazartesi 12:32
Bu sene turizm Yok ne uçaklar gelecek nede tur olacak herşey duracak ALLAH yardım etsin zaten dış devletler Türkiye'yi sevmiyor ve kriz olduğundan her ülke paranın kendi ülkesinde kalması için uçuş yok yok yok zaten bizi sevmiyorlar başka ülkeler ve kendi içinde kalacaklar örneğin Rusya iç turizm 1 Temmuz'da başlayacak diyor. Aslında çoktan başlattı iç hat uçuşları hiç durmadı devam etti sırf Libya ve Suriye için Türkiye ye uçuş yapmayacak ve paranın kendi ülkesinde kalması için artık herşey belli bu yıl herşey sıfırrrr
Can
27 Haziran 2020, Cumartesi 01:55
Boylece kandirarak turizm bu sene bitmis sayilir.okullar bile acilmayacak duruma gelecek goreceyiz sonra mileti kandirarak 2 dalga geliyor derler.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha