Tek-Art Holding'den Alaçatı Zigana Resort açıklaması

Tek-Art Holding'den Alaçatı Zigana Resort açıklaması
25 Haziran 2019, 12:25
Trabzonspor kulübü eski başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlu Soner Yılmaz'ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Tek-Art Holding, Alaçatı Zigana Resort'un satışıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Tek-Art Holding, 200 milyon Euro'ya satışa çıkardığı 167 odalı Alaçatı Zigana Resort'la ilgili daha önce yaptığı açıklamada otelin satışıyla ilgili yabancı yatırımcılarla görüşüldüğünü belirtmişti.

'Halen devam ediyor'

Holding'den dün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Daha önce duyurulan; şirketimiz aktifinde bulunan İzmir-Alaçatı'da bulunan 167 odalık (96 Standart oda, 6 Suit oda, 65 Apart Ünite-Villa Tipi-) Resort Zigana Alaçatı Hotelin satılması konusundaki çalışmalar halen devam etmekte olup, henüz ortakların bilgisine sunulabilecek bir gelişme olmamıştır."

İlk misafirlerini 2107'de ağırladı

Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlu Soner Yılmaz'ın yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Tek-Art Holding bünyesindeki Alaçatı Zigana Resort, 96 standart, 6 suit, 65 apart villa tipi ünite olmak üzere toplam 167 odaya sahip. 80.966 m² yüzölçümüne sahip otel, ilk misafirlerini 2017'de ağırlamaya başlamıştı. Geçen yıl tam olarak faaliyete başlayan tesis açık ve kapalı havuzlara sahip. 500 metre uzunluğunda sahil şeridi olan Alaçatı Zigana Resort’te futbol başta olmak üzere bir çok spora yönelik aktivite alanları da bulunuyor. Alaçatı’nınen büyük ayrıca 7 yıldızlı tatil imkanı sunan komplekste su sporlarına yönelik çalışmalar dikkat çekiyor. Avrupa’nın en büyük Spa’larından birine sahip Alaçatı Zigana Resort, özellikle gurme restoranlarıyla dikkat çekiyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha