TatilBudur'a “Türkiye'nin en iyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ödülü!

TatilBudur'a “Türkiye'nin en iyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ödülü!
05 Haziran 2023, 17:06
Türkiye’nin değerli bölgelerinde kaliteli ve keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; QM Awards ödüllerinde “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödüllerinin sahibi oldu.

Kurulduğu ilk günden bugüne, hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile misafirlerin renkli ve unutulmaz anılar biriktirmesine aracılık eden TatilBudur; QM Awards ödüllerinde “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödüllerinin sahibi oldu.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen ve bu yıl 13.’sü düzenlenen törende Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Yılmaz; “Tatilde kaliteden ödün vermeyenlerin oylarıyla “Türkiye'nin En İyi QM Dijital Tur Operatörü ve Acentesi” ve “Development Qm Special Award” ödülüne sahip olduğumuz için çok gururluyuz. Bu ödül kurulduğumuz günden bugüne TatilBudur markası olarak ne kadar başarılı ve özverili işler yaptığımızı bize bir kez daha kanıtladı. Bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum” dedi.

Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen ve ‘Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri’ olan 13. QM-Quality Management Awards toplam 10 ana kategoride 76 farklı dalda kişi ve markalar Antalya’da düzenlenen törenle, QM Ödülleri’ne kavuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha