Tamince, her şey dahili BAE'ye ihraç etti

Tamince, her şey dahili BAE'ye ihraç etti
11 Ekim 2018, 10:50
Rixos, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki 4. otelini açtı. Lüks otel ‘her şey dahil’ sistemle çalışacak.

Rixos, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki 4. otelini açtı. Lüks otel ‘her şey dahil’ sistemle çalışacak. Fettah Tamince, marka ihraç etmenin önemini vurgulayarak, “Burada kazandığımız misafir Türkiye’ye de geliyor” dedi.

Türkiye’nin en büyük uluslararası konaklama markalarından Rixos, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki 4. otelini Abu Dabi’nin özenle korunan Saadiyat adasında açtı. Milliyet'ten Serkan Akman'a konuşan Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Osmanlı saraylarından esinlenen lüks otelin “ustalık eseri” olduğunu vurguladı. Otel, Abu Dabi Emirliği’ni ‘her şey dahil’ tatil sistemiyle de tanıştıracak. 15 Ekim’de açılacak otelde bir araya geldiğimiz Tamince, turizmdeki hedeflerinin çok büyük olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

“10 ülkede faaliyet gösteriyoruz. 2025’te 30 ülkede olacağız. Şu an 27 tesisimiz var. Amaç 2025’te 100 tesise ulaşmak. Marka ihraç etmenin önemini gün geçtikçe daha iyi keşfediyoruz. Türkiye’nin potansiyeline çok inanıyoruz.

Türkiye’de turizme yatırımı olan en büyük grubuz. Bir yandan da dünyada markamızı daha güçlü hale nasıl getiririz, onun arayışı içindeyiz. Birleşik Arap Emirlikleri bizim için en önemli hedeflerden. Burada kazandığımız her misafir Türkiye’de de misafirimiz oluyor.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>