Swissôtel Uludağ Bursa kadrosunu güçlendirdi

Swissôtel Uludağ Bursa kadrosunu güçlendirdi
18 Ekim 2023, 16:46
Sezon açılışına hazırlanan Swissôtel Uludağ Bursa’nın ekibine deneyimli isimler eklendi. Otelin Satış Direktörü Gamze Eren, SPA ve Wellness Direktörü Lara Kefi ve Executive Chef Güngör Taş oldu.

Swissôtel Uludağ Bursa, yeni atamalarla sezon öncesi kadrosunu güçlendirdi... 2007 yılından bu yana Türkiye’nin farklı şehirlerindeki lider otelcilik gruplarının satış departmanlarında görev alan Gamze Eren, Satış Direktörü olarak Swissôtel Uludağ Bursa kadrosuna katıldı. Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra kariyerine Mövenpick’te başlayan Gamze Eren, Accor bünyesinde yer alan Swissôtel ve Fairmont gibi lüks otel zincirlerinde farklı pozisyonlarda çalıştı. Sektörde geçen 16 yılın ardından Uludağ’ın ilk uluslararası markası Swissôtel Uludağ Bursa’da Satış Direktörü görevine başladı.

Kaliforniya Üniversitesi ve Uluslararası Spor, Aerobik ve Fitness Federasyonu’nda aldığı wellness eğitimleriyle lüks otel gruplarında çeşitli departmanlarda çalışan Lara Kefi, sektörde edindiği deneyimlerin ardından Swissôtel Uludağ Bursa SPA ve Wellness Direktörlüğü’ne atandı. Türkiye’nin farklı şehirlerindeki lider otel gruplarının müşteri ilişkilerinin yanı sıra SPA ve wellness departmanlarında da çalışan Lara Kefi, bedenen ve zihnen yenilenme felsefesini benimseyen Swissôtel Uludağ Bursa’ya deneyimleriyle katkı sağlayacak.

Sektördeki 19 yılı aşkın deneyimiyle yurtiçi ve yurtdışındaki seçkin otel zincirlerinde Executive Chef ve Sous Chef olarak görev alan Güngör Taş, mutfak sanatlarındaki yeteneğini Executive Chef olarak Swissôtel Uludağ Bursa’ya taşıyor. Lise yıllarında başlayan aşçılık tutkusunu eğitimler ve sertifikalarla taçlandıran Güngör Taş, Swissôtel Uludağ Bursa’nın sürdürülebilir mutfağında benzersiz lezzetlere imza atacak. Lokal üreticileri destekleyerek mevsimsel ürünler kullanmaya önem veren Taş, sıfır atık felsefesiyle oluşturduğu reçetelerle Swissôtel Uludağ Bursa’da fark yaratacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha