Spafinder Türkiye'nin en iyi Spa'sını açıkladı

Spafinder Türkiye'nin en iyi Spa'sını açıkladı
17 Kasım 2016, 12:40
Dünyanın önde gelen Spa platformlarından Spafinder’ın “Spafinder Wellness Travel Awards 2016” ödülleri açıklandı.

Richmond Nua Wellness-Spa, dünyanın önde gelen Spa platformlarından Spafinder ödülünü almaya hak kazandı. Tüm dünyadaki başarılı Spa'ları birçok kategoride değerlendirerek verilen ödüllerde Richmond Nua Wellness-SPA, Best in Turkey -Türkiye’nin En İyisi Ödülü'nün sahibi oldu.

Richmond International Kreatif Direktörü Belgin Aksoy, “10 yılı aşkın bir süredir wellness sektörünün Türkiye’deki öncüsü olan Richmond Nua Wellness-Spa’ya verilen bu ödülün haklı gururunu yaşıyoruz. Genel Müdür Hakan Balcan ve emeği geçen tüm ekibi tebrik ediyorum, insanın kendisine yapacağı yatırımın en değerli ödül olduğu yönündeki inancım her geçen gün pekişiyor” dedi.

Spafinder ödülleri, dünya çapında on binlerce tüketici ve seyahat acentesinin 130 bini aşkın oyu arasından 39 wellness seyahat editörü ve uzmanı tarafından büyük bir titizlikle seçiliyor.

Aynı ödülü 2014 yılında da almaya hak kazanan Richmond Nua, Spafinder tarafından ayrıca 2013 "Best In Turkey" (Türkiye'nin En İyi Spa Oteli) ve "Best for Romance" (Dünyanın En Romantik Oteli) ödüllerinin de sahibi olmuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha