Sherwood ve Greenwood Resorts & Hotels ailesi büyüyor

Sherwood ve Greenwood Resorts & Hotels ailesi büyüyor
18 Kasım 2023, 12:49
2023 yaz sezonunu başarılı bir şekilde tamamlayan Sherwood ve Greenwood Resorts & Hotels, 2024'te daha iddialı bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyor.

Yönetici kadrosunda yeni atamalar gerçekleştiren Sherwood ve Greenwood Resorts & Hotels, yapılan atamalarla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Tesislerimizin bünyesinde sunulan hizmetleri sürekli iyileştirerek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarma hedefi ile başladığımız yolculuğumuzda, turizm ve otelcilik sektöründe büyüme ve kurumsallaşma vizyonu doğrultusunda bünyemize dört seçkin ve başarılı profesyoneli dahil ediyoruz.

Anna Yiğit

Turizm sektöründe birçok önde gelen otel markasıyla çalışmış ve bu süreçte trend belirleme ve pazarlama süreçlerinde önemli deneyim kazanmış olan Anna Yiğit, Sherwood ve Greenwood Resorts & Hotels'in Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanmıştır. Rusya’da Tver Üniversitesi mezunu olan Anna Yiğit sektördeki geniş bilgisi, marka algımızı geliştirmekte ve tesislerimizdeki hizmet kalitesini yeni zirvelere taşımak konusunda büyük bir etki yaratacağına inanıyoruz.

Erhan Bilgici

Sherwood Exclusive Kemer tesisimizin İşletme Müdürü olarak görev üstlenen Erhan Bilgici, tesis operasyonlarını maksimum verimlilikle yönlendirme konusundaki kararlılığımıza öncülük edecektir. Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi mezunu olan Erhan Bilgici sektördeki derin deneyimi ve yenilikçi yaklaşımı, tesisimizin sorunsuz çalışmasını sağlarken, misafir deneyimini üst düzeye çıkararak büyüme hedeflerimize ulaşmamıza büyük katkı sağlayacaktır.

Kıvanç Çil

İç Denetim Müdürümüz olarak görevlendirilen Kıvanç Çil, operasyonlarımızda şeffaflığın ve uyumluluğun sağlanmasında hayati bir rol oynayacaktır. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü başarıyla tamamlayan ve kariyerine ilk adımını İş Bankası’nda stajyer olarak atan Kıvanç Çil, Müfettişliğe kadar uzanan kariyer yolculuğunda mali denetim denetim konusunda uzmanlaşmıştır. Bu deneyimleri, en yüksek sorumluluk standartlarını korumamıza büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

Cemile Çalbalı

İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü olarak görevine başlayan Cemile Çalbalı, Ceylan İşletme'nin çalışanlarının eğitim ve kariyer gelişimlerine katkıda bulunarak kalite standartlarımızın sürdürülmesi ve geliştirilmesini sağlayacaktır. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Cemile Çalbalı kariyerine Akbank’ta Müfettiş olarak başlayıp daha sonrasında Turizm sektöründe çeşitli birimlerde görev almıştır. Kalite standartlarımızı iyileştirme yolunda yeteneklerin geliştirilmesi ve böylelikle benzersiz müşteri deneyimlerinin yaratılmasına katkıda bulunarak, her bir misafirimizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlama hedefimize ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Sherwood Resorts & Hotels olarak benzersiz deneyimler sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz ve bu başarılı isimlerin ekibimize katılmasıyla hedeflerimize ulaşma yolunda önemli adımlar atıyoruz.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha