Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in Pazarlama Direktörü oldu

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in Pazarlama Direktörü oldu
09 Mart 2022, 13:03
Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Seda İbişoğlu Durak göreve başladı.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Seda İbişoğlu Durak göreve başladı.

İstanbul’un merkezi semti Bakırköy’ün kalbinde, kalite ve konforu birleştirerek hizmet veren alışveriş, yeme-içme ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan Marriot International çatısı altında, 5 yıldızlı Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yeni Satış ve Pazarlama Direktörü tecrübeli yönetici Seda İbişoğlu Durak oldu.

Sakarya Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği Bölümü mezunu olan Seda İbişoğlu Durak okul yıllarında deneyim kazanmak üzere farklı birimlerde yaptığı otel stajlarıyla 2000 yılı başında otelcilik kariyerine adım attı.

2000 yılında The President Hotel Yiyecek&İçecek departmanında göreve başlayan Seda İbişoğlu Durak, 2002 yılında Merit Antique İstanbul Hotel’da Satış & Pazarlama ofis koordinatörlüğüne geçiş yaptı. Ardından Barcelo Eresin Topkapı Hotel Grup satış yetkilisi olarak görev yaptığı 4 sene boyunca üst düzey satış görüşmelerinde çeşitli başarılar elde etti.

2007 yılında Crowne Plaza Old City İstanbul Hotel’de Satış&Pazarlama Müdürlüğüne atandı.

Başarılı yönetici 2013 yılında Elite World İstanbul Hotel’de Satış&Pazarlama Müdürlüğü görevine geçti. Daha sonra 2016 yılında Grand Cevahir Hotel çatısı altında Satış&Pazarlama Direktörü pozisyonuna yükseldi.

2018 yılı temmuz ayında Barcelo İstanbul Hotel & Occidental Taksim Hotel’lerine Satış& Pazarlama Direktörü olarak atanan tecrübeli yönetici 2021 yılına kadar her iki otelin de satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüttü. 2022 yılı Mart ayında Marriott International bünyesinde bulunan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de Satış & Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

Otelcilik sektöründe satış ve pazarlama alanında uzun yıllardır uzmanlaşan Seda İbişoğlu Durak evli ve bir çocuk annesi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha