Sezonu 1 Aralık'a uzattı

Sezonu 1 Aralık'a uzattı
07 Eylül 2023, 14:00
Antalya'da rezervasyon talepleri ve hava sıcaklığının iyi gitmesini dikkate alan oteller sezonu uzatmaya başladı.

Alanya-Türkler’de yer alan Haydarpasha Palace Yönetim Kurulu Üyesi ve Operasyon Müdürü Anıl Sözen, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da sezonu uzattıklarını söyledi.

Açıldıkları günden bu yana 15 Kasım itibarı ile sezonu kapattıklarını hatırlatan Sözen, bu yıl da gerek rezervasyonlar gerek hava şartları nedeniyle sezonu 1 Aralık tarihine kadar uzattıklarını söyledi.

2023 sezonuna 01 Mart itibarı ile “merhaba” dediklerini belirten Anıl Sözen, “Sezon içerisinde inişli çıkışlı dönemler yaşasak da Haydarpasha Palace markamızın da güvenilirliliği ile yaz sezonunu rasyonel anlamda oldukça iyi tamamladık. Yurt dışından başta İngiltere pazarı olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinden ve yine bölgemizin vazgeçilmezi Rusya, BDT pazarından da misafirlerimizi ağırladık. İç pazarın önemini biliyoruz. Bu bakımdan iç pazarımızda bu yıl oldukça iyiydi. Bu bakımdan geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da sezonumuzu 1 Aralık tarihine kadar uzatma kararı aldık. Son dönem ekonomide yaşanan sıkıntıları hepimiz yakından takip ediyoruz. Maliyetlerin artması bizler için en büyük sorun. Bunun için çok ciddi hesaplar ve planlamalar yapıyoruz. Misafirlerimize de verdiğimiz kaliteli hizmet ile birlikte en iyi fiyatı sunmak hedefimiz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha