#sevgilimistanbul fotoğraf yarışması başlıyor!

#sevgilimistanbul fotoğraf yarışması başlıyor!
25 Ocak 2023, 14:24
Sevgilim İstanbul fotoğraf yarışması; Foton, TCL ve İBB destekleri ile 14 Ocak 2023 tarihinde başlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür Daire Başkanlığı, Turizm Şube Müdürlüğü ile Visit İstanbul için gerçekleştirilecek olan, tablet, akıllı telefon, akıllı saat, kulaklık gibi farklı teknoloji gruplarında ürünler sunan dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden TCL Communication’ın ödül sponsorluğu yapacağı ve Foton (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) tarafından organize edilen #Sevgilimİstanbul fotoğraf yarışması başlıyor. Coşkun Aral, Mustafa Seven, Ebru Ceylan, Mehmet Turgut ve Tolga Volkan Aslan’ın seçici kurul olarak yer alacağı, toplamda 6 adet ödülün verileceği yarışmanın başvuruları 13 Ocak 2023’te başladı. Ücretsiz katılım ile gerçekleştirilecek ve bir kişinin en fazla 5 fotoğraf yükleyebileceği yarışmada, Dijital-Analog fotoğraf makinesi ile katılımlar Genel Kategoride, Cep Telefonu ve Tablet ile katılanlar Sosyal Medya kategorisinde değerlendiriliyor.

Özgün ve yenilikçi fotoğrafların ortaya çıkarılmasına güçlü katkı sağlayan yarışmanın yarattığı motivasyon ile fotoğrafçılığa olan ilginin artırılması planlanıyor.

Yarışmanın son katılım tarihi ise 10 Şubat 2023.

Yarışmanın her aşaması ödül niteliğinde

Yarışmanın ana teması ve ilham kaynağı olarak İstanbul seçildi.

Başvuran fotoğrafçılar yarışmanın her aşamasında, ödül niteliği taşıyan ve mesleki yaşamları için kazanım sağlayabilecekleri, referans değeri olan bir yarışmaya katılma ve ödüller kazanma şansı yakalıyorlar.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha