20 Ekim 2018
E-Bültene Abone Ol!

Setur'dan ünlü isimlerin rehberliğinde unutulmaz bir seyahat deneyimi

Setur'dan ünlü isimlerin rehberliğinde unutulmaz bir seyahat deneyimi
14 Mayıs 2018, 13:35
Setur'un, özel içerikleri kişiye özel deneyim ve macera seyahatleriyle öne çıkan markası SeturSelect, kültür turları programını açıkladı. SeturSelect 2018'de Sunay Akın ile Paris'e, Tan Sağtürk ile St. Petersburg'a, Ayhan Sicimoğlu'yla İtalya'ya, Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Lübnan'a turlar düzenleyecek.

Setur'un 50 yılı aşkın sektör tecrübesi ve üstün hizmet kalitesiyle, kişiye özel deneyim ve macera seyahatleri sunmak üzere hayata geçirdiği markası SeturSelect, 2018'de özel rotalarına yenilerini ekliyor. SeturSelect'in deneyimli rehberlerin yanında ünlü isimlerin de anlatımlarıyla renklendirdiği özel kültür turlarının 2018 programı açıklandı.

Özel bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği özel SeturSelect rotalarının bu yılki programında Ağustos'ta Tan Sağtürk ile St. Petersburg, Ekim'de sunay akın ile Paris, Eylül ve Ekim aylarında Ayhan Sicimoğlu ile İtalya, Ekim'de Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Lübnan özel rotalar arasında yer alıyor.

SeturSelect turlarının tanıtımı için düzenlenen toplantıda konuşan Setur'un Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Tomruk, "SeturSelect olarak bizler, deneyim seyahatinin öncüsü olmanın gururunu taşıyoruz. Misafirlerimiz hangi destinasyona giderlerse gitsinler özel deneyimler yaşamak istiyorlar. SeturSelect tam da bu ihtiyacı karşılamak için hayata geçirildi ve çok kısa sürede özel bir deneyim yaşamak isteyen misafirlerimizin gözdesi oldu.Sevgili Ayhan Sicimoğlu ile başlattığımız turlarımız Türkiye'de bir ilkti." dedi.

Ayrıcalıklı bir deneyim

Bu yıl çıtayı daha da yükselteceklerini belirten Tomruk, Tan Sağtürk, Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Sunay Akın gibi kendi alanlarında öncü olan kişilerle yapılan iş birlikleriyle turları ayrıcalıklı bir deneyime dönüştüreceklerini söyledi. Kalite ve güvenilirliğin Stur için bir vazgeçilmez olduğunun altını çizen Tomruk, iş birliği için seçilen isimlere de bu doğrultuda karar verildiğini, kendi alanının duayeni sayılan bu isimlerin de SeturSelect ile çalışmalarından gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.

Toplantıda SeturSelect'in özel turlarına eşlik edecek Ayhan Sicimoğlu, Tan Sağtürk ve Sunay Akın, bir yeri turistik olarak gezmenin yanında oranın tarihi ile ilgili bilgi almanın tatili daha keyif verici hale getireceğinin altını çizdi. Böyle bir projenin içerisinde bulunmaktan oldukça keyif aldıklarını belirterek konuşmalarını sonlandırdılar.

Etiketler:Setur SeturSelect
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha