Serenas’ın organize ettiği dijital kongreye 3500’i aşkın kişi katıldı

Serenas’ın organize ettiği dijital kongreye 3500’i aşkın kişi katıldı
09 Temmuz 2020, 15:40
Türkiye’nin dünya çapında düzenlediği ilk dijital kongre olma özelliği taşıyan “Vertigo Academy International Global Summit - Denge Bozuklukları Dünya Kongresi”, 3 gün boyunca 84 ülkeden 3.500’i aşkın kayıtlı katılımcı ile başarıyla tamamlandı.

Dünyada yaşanan pandemi süreci nedeniyle internet ortamında gerçekleştirilen online kongre, tıp alanında internet üzerinden gerçekleştirilen en büyük katılımlı toplantılar arasında yerini aldı.

İç kulakta bulunan vestibüler (denge) sistemindeki hastalıklara karşı doktorlar arasında bilgi düzeyinin ve farkındalığın artırılması amacıyla kurulan Uluslararası Vestibüler Derneği, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde de çalışmalarını sürdürüyor.

3-4-5 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen kongre, dünyanın dört bir yanında hastalarını tedavi eden hekimleri internet ortamında bir araya getirdi. Amerika, İtalya, İspanya, Mısır, Japonya, Türkiye gibi 20 farklı ülkeden 53 bilim insanın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, ‘Vestibüler Sistem’ yeni teknolojik yaklaşımlar eşliğinde masaya yatırıldı.

Tüm dünyadan alanında uzman kişilerin katıldığı toplantının organizasyon ve teknik alt yapısı Türkiye’nin tam etkileşimli dijital etkinlik merkezlerinden, her ebatta kongre, sempozyum, etkinlik, gelişmiş webinar ve webcast gibi hizmetler veren Serenas Live events tarafından kesintisiz gerçekleştirilirken, toplantı http://vaisummit.serenaslive.com/ adresinden online yayınlandı.

Sertifikalı Sanal Toplantı

Tıp alanında internet ortamında gerçekleştirilen en büyük katılımlı kongresi olan “Vertigo Academy International Global Summit - Denge Bozuklukları Dünya Kongresi", Orta ve Batı Asya ülkelerine yönelik zaman dilimleri arasında düzenlendi. Katılımcıların her bir oturuma internet ortamı üzerinden bağlanarak takip ettiği toplantı sonrasında oturumların en az %75'ine katılan katılımcılara, sanal katılım sertifikası iletildi.

Yorumlar
OKAN ERDEM (FİZYTUR)
10 Temmuz 2020, Cuma 03:52
Seranas'ı bu büyük etkinliğe ön ayak olduğu için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz...
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha