SENA Turizm araçlarının tamamına ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ aldı

SENA Turizm araçlarının tamamına ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ aldı
08 Temmuz 2020, 21:54
Türkiye çapında gerçekleştirdiği güvenli operasyonlarla tanınan SENA Turizm, filosunda bulunan tüm araçlara ‘Güvenli Turizm Sertifikası aldı.

Antalya merkezli SENA Turizm, filosundaki tüm araçlara ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ aldı. 26 yıldır personel ve turizm taşımacılığı sektöründe hizmet verdiklerini söyleyen SENA Turizm Operasyon Müdürü Necati Çetiner, pandemi sürecinde özel bir hijyen ekibi kurduklarını belirterek “Kurduğumuz bu ekip her sefer sonrasında araçlarımızın dezenfekte ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde yerine getiriyor. Tüm personelimizi ve kaptanlarımızı özel eğitime tabi tutarak, tedbirlerimizi her çalışma gününde güncelliyoruz” diye konuştu

Araçlarının tamamına sertifika alan ilk şirketiz

Transfer araçlarında, her sefer sonrasında azot içerikli dezenfektanlar ile hijyen uygulamaları gerçekleştirdiklerini anlatan Necati Çetiner, “Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde, ‘tur ve transfer amaçlı karayolu taşıt işletmelerinde pandemi süresince uygulanacak olan COVID - 19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri kapsamında gerekli koşulları yerine getirdik. Bu bağlamda araca binmeden önce yolcularımızın ateşlerini ölçüyor, alınan tedbirler hakkında bilgilendiriyoruz. Araçlarımızda görünür noktalarında 3 dilde bilgi levhaları bulunuyor. Taşımacılık sektöründe araçlarının tamamına ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ alan tek şirket olduk. Yolcularımızın sağlıklı bir şekilde seyahat etmesinden sorumluyuz” dedi.

SENA Turizm filosu

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha