Selpak Professional yeni bir teknoloji ile sektörü buluşturdu

Selpak Professional yeni bir teknoloji ile sektörü buluşturdu
12 Temmuz 2018, 14:56
Ev dışı tüketim sektörüne yönelik çözümler sunan Selpak Professional, Linen peçete ile sektöre bir yenilik daha getirdi. Yepyeni bir teknoloji kullanan Selpak Professional, kumaş hissi veren kağıt peçeteyi işletmelerin hizmetine sundu. Daha kalın ve emici olan Linen peçete işletmelere kalite ve şıklığın yanı sıra, garson katlama özelliği ile de pratik çözüm sunuyor.

Üstün kalite akıllı seçim mottosu ile ev dışı tüketim sektöründe sıklıkla tercih edilen Selpak Professional, yeni bir teknoloji ile sektörü buluşturdu. İki katman arasında havanın yerleştirilmesi ile ortaya çıkan Selpak Professional Linen peçete, daha kalın, daha yumuşak ve daha emici hale getirildi.

EDT sektörünün vazgeçilmezi Linen Peçete

Türkiye’de ev dışı tüketim sektöründe tek olan Selpak Professional Linen Peçete, işletmelere premium bir şıklık getiriyor. Garson katlama özelliği ile şıklığının yanı sıra kolay kullanım sunan Linen peçete, işletmelere zamandan tasarruf sağlıyor. Linen peçete, uygun fiyatlı olmasıyla da işletmelerin vazgeçilmez tercihi olmaya aday.

İşletmelerin talep ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan Selpak Professional, Linen Peçete ile farklılaşmayı hedefleyen işletmeler için etkili bir alternatif oluyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha