SAYD'dan Hamit Kuk'a destek!

SAYD'dan Hamit Kuk'a destek!
28 Mart 2023, 11:18
Seyahat Acentarı Yöneticileri Derneği (SAYD) İyi Parti'den Antalya Milletvekili aday adayı olan Hamit Kuk'a destek geldi.

SAYD Başkanı Mehmet Gem derneğin eski başkanlarından Hamit Kuk'un İYİ Partiden Milletvekili aday adaylığı açıklamasını büyük bir memnuniyetle öğrendiklerini söyledi.

TBMM'de asıl işi turizm olan milletvekilinin olması sektör için çok önemli

Gem şu ifadeleri kullandı:

" Hamit Kuk uzun yıllardan beri meşgul olduğu turizm meslek hayatında birçok başarıya imza attığını, akıl ve sağduyu ile inandığı şeyler için mücadele veren, hiçbir zaman yanlış işlerin içinde bulunmayan bir meslektaşımızdır. Meslek hayatı boyunca turizm sektörünün menfaatlerini savunmuş, doğru bildiğinden şaşmayan ve bu uğurda her türlü bedeli ödemeyi göze almış çok değerli bir dost, arkadaş ve meslektaşımızdır.

Turizm sektörü olarak yıllardan beri hayalini kurduğumuz şey; Türkiye Büyük Millet meclisinde (TBMM) asıl işi turizm olan bir milletvekilinin olması ve sektörümüzü temsil etmesidir. Bu vesileyle 28. dönem Antalya milletvekilliği aday adaylığı ile siyasete adım atan meslektaşımız ve yol arkadaşımız Sayın Hamit KUK’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz.

Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği (SAYD) olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da meslektaşımızla omuz omuza aynı yolu yürümeye devam edeceğiz. Sadece biz değil, Antalya’da bulunan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce turizmci meslektaşımız da onunla omuz omuza yürümeye devam edecektir."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha