Şaheser Grup, Kaynaşlı Konakları Projesi’nde İMECE Yatırım ile el sıkıştı

Şaheser Grup, Kaynaşlı Konakları Projesi’nde İMECE Yatırım ile el sıkıştı
22 Ekim 2021, 16:36
Bir Şaheser Grup projesi olan Kaynaşlı Konakları ulaşılabilir fiyatların yanı sıra 60 ay vade 0 faiz imkanıyla konut satışlarına başladı.

İmece Yatırım AŞ. ile gerçekleştirilen anlaşma neticesinde zahmetsiz ev sahibi olmanın kapıları açıldı.

Kaynaşlı Konakları’nın, kısa sürede BDDK tarafından intibak sürecine kabul edilen 6 şirketten biri olan ve faizsiz finans sistemiyle birlikte uzun vadeli taksit avantajı sunan İMECE Yatırım AŞ. ile yaptığı ikili işbirliği Düzce’de bir ilk olarak yerini aldı.

Şaheser Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdi Çapar ve İMECE Yatırım AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu tarafından imzalanan sözleşme, ev sahibi olmak isteyen herkese 60 aya varan taksit ve 0 faiz imkanı sunuyor. Çoğunlukla yeni başlanan ya da teslim edilme süresine epeyce zaman olan projelerde tercih edilen bu yöntemin tamamlanmış ve teslim aşamasına gelmiş bir lüks konut sitesi projesinde hayata geçirilmesi emlak sektöründe geniş yankı uyandırdı.

Kaynaşlı Konakları projesiyle bölgeye değer katan Şaheser Grup, tamamı 3+1 dairelerden oluşan projede her detayı düşünmüş. Geniş salonu ve odaları, keyif alacağınız ferah mutfağı, ebeveyn banyolu yatak odası, kapalı otoparkı, yüzme havuzu ve daha birçok sosyal donatılarla planlanmış yaşam alanları sayesinde hayallerini kurduğunuz daireler çok daha yakınınızda.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha