Sağlık turizmi acentaları TÜRSAB'da bir araya geldi

Sağlık turizmi acentaları TÜRSAB'da bir araya geldi
29 Mayıs 2024, 09:58
?Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından sağlık turizmi yetki belgesi olan seyahat acentaları ile istişarede bulunmak üzere düzenlenen “Sağlık Turizmi Bilgilendirme Toplantısı”, 28 Mayıs Salı günü TÜRSAB Genel Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından sağlık turizmi yetki belgesi olan seyahat acentaları ile istişarede bulunmak üzere düzenlenen “Sağlık Turizmi Bilgilendirme Toplantısı”, 28 Mayıs Salı günü TÜRSAB Genel Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Toplantıda TÜRSAB Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölge Temsil Kurulu Başkanları ile çok sayıda seyahat acentası temsilcisi yer aldı.

TÜRSAB Başkan Yardımcısı Hasan Eker, açılış konuşmasında seyahat acentalarının meslek örgütü ile birlikte hareket ettiğinde güçlü olduğuna dikkat çekerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Eker, acentaların sektördeki önemine değinerek sağlık turizminin ülkemiz için taşıdığı büyük potansiyeli ve bu alanda birlikte çalışmanın önemini belirtti.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Elif Ural ise sağlık ve spor turizmi hizmetleri, sağlık turizminde hedef ülkeler, sağlık turizminde teşvik ve destekler, bu konuda mevzuatta yapılan değişiklikler ile desteklenen etkinliklerin kapsamlı bir şekilde anlatıldığı bir sunum gerçekleştirdi.

Sunum sonrasında, sağlık turizmi alanında yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerine dair interaktif bir soru-cevap oturumu düzenlendi. Katılımcılar, deneyimlerini ve görüşlerini paylaşarak sektörde karşılaşılan sorunlara dair çözüm önerilerini paylaştı.

Tüm katılımcılara değerli katkıları ve yoğun ilgileri için teşekkür edildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha