Rusya rekoru kırılacak

Rusya rekoru kırılacak
09 Aralık 2016, 10:43
Alanya Turizm Tanıtma Vakfı, Rus pazarının nabzının attığı MITT Moskova’da Alanya standıyla tanıtım çalışmalarını sürdürecek.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Rusya’da 11 - 13 Mart’ta yapılacak Intourmarket ve 14 - 16 Mart’ta yapılacak MITT Moskova Fuarları’na katılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Rusya pazarı Antalya ve Alanya turizmi için vazgeçilmezimiz. Son dönemlerde yaşanan siyasal uzlaşma ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Ruslar için cazibe merkezi olan Alanya’ya gelerek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile diplomatik temaslarda bulunması Rusya’da büyük ses getirdi. Bu görüşme diplomatik mesajlar verirken bir yandan da bölge güvenliği, imaj ve tanıtım anlamında Antalya ve Alanya’yı zirveye taşıdı” dedi.

“Lavrov’un Alanya fotoğrafları kullanılacak”

Bu olumlu gelişmelerin seyrinin değişmemesi durumunda, uçak düşürme kriziyle 2016 yılında kapanma noktasına gelen Rusya pazarının 2017’de tarihi rekora imza atabileceğini söyleyen Dahaoğlu, “ALTAV olarak Moskova’da ardı ardına yapılacak olan Intourmarket ve MITT Moskova fuarlarında Bakanlık çatısı altında yer alacağız. Rus pazarının nabzının attığı MITT Moskova’da ayrıca 40 metrekarelik özel Alanya standıyla tanıtım çalışmalarımızı yapacağız. Standımızda Alanya temalı promosyon ürünlerinin dağıtımı dışında görsel şovlar ve tatil hediye çekilişleri de olacak. Rus Dışişleri Bakanı Lavrov ile Bakanımızın Alanya’da çekilen fotoğrafları da tanıtımlarımızda kullanılacak” açıklamasını yaptı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha