Rusya'dan iki ülkeye charter izni!

Rusya'dan iki ülkeye charter izni!
21 Şubat 2022, 19:36
Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı 2 ülkeye yeni charter izinleri verdi.

Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, Tunus ve İspanya’ya yönelik yeni charter uçuşlarına izin verdi. Ajans, aynı anda birçok popüler turistik yere düzenli ve charter uçuşlar için yeni izinler verdi. Birçoğu mevcut kısıtlamalar altında bile uygulanabilir.

En fazla izin Tunus’a

En fazla düzenli uçuş izni Tunus’a verildi. Rusya Federasyonu’nun operasyon merkezi geçen yıl Tunus’a uçmaya izin vermişti. Ancak Mısır ve Türkiye’den farklı olarak, rotadaki uçuş sayısı ve uçuşların coğrafyası konusunda kısıtlamalar vardı.

Artık Rusya’dan Tunus’a Moskova – Monastir rotalarında haftada 7 uçuş, her rotada haftada St. uçuş sıklığıyla uçulabiliyor.

İspanya'ya uçuş yok izin var

Az sayıda destinasyon halen charter uçuşlarına açık. Bununla birlikte, havayolları giderek artan bir şekilde Federal Hava Taşımacılığı Ajansı’ndan uçuş izni talep ediyor. Operasyonel karargah charter uçuşlarına izin verdiğinde bunları kullanabilecek. Yabancı ülkelerin kendilerinin Rusya’dan tüzük kabul etmeye hazır olmaları da önemli.

İspanya’da henüz charter uçuşları olasılığını yeniden başlatmadı. Bununla birlikte, Rus havayollarının halihazırda İspanya’ya düzenli ve charter uçuşlar için birçok izni var. Federal Hava Taşımacılığı Ajansı’nın yeni emri, buna izin verdi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha