Ruslara kapılarını Ağustos'ta açıyor

Ruslara kapılarını Ağustos'ta açıyor
11 Haziran 2021, 11:04
Rusların popüler tatil destinasyonu Ağustos'ta kapılarını Ruslara açıyor.

Endonezya Ticaret Bakanı Muhammed Lütfi, Endonezya hükümetinin Rusların popüler tatil destinasyonlarından bir olan Bali’yi ağustos ayında turizme açmayı planladıklarını duyurdu.

Bali’nin tamamını aşılamak için her türlü çabayı gösterdiklerini vurgulayan Lütfi, “Adanın dağlık kesimindeki Ubud’da toplu aşılamaya başladık. Bu, tüm DSÖ turizm standartlarını karşılayan ilk bölge olacak. Umarım yaz sonuna kadar da tüm Bali’yi aşılarız. Sanıyorum yaz sonunda, ağustos ayı itibariyle Rusları Bali’ye davet edebiliriz.” diye konuştu.

Bali’nin COVID-19 aşısı olan turistlere kapılarını açacağını belirten Endonezya Ticaret Bakanı, aynı zamanda isteyenlerin Bali’de aşı yaptırabileceğinin de altını çizdi.

Adayı ziyaret etmek isteyen turistler, ülkelerinde veya doğrudan Bali’de aşı olabilecekler.” diyen Muhammed Lütfi, bu konsepti hükümet kararıyla aldıklarını sözlerine ekledi.

COVID-19 vakalarını değerlendiren Worldometers portalına göre, Endonezya’da pandemi sırasında 1,8 milyondan fazla kişi COVID-19’a yakalanırken, 52 binden fazla kişi de enfeksiyon nedeniyle can verdi.

Yorumlar
Gökhan
11 Haziran 2021, Cuma 03:19
Çoook beklersiniz ohhhhhh paralar hazineye gitmiyor ohhhh hadi kapayın Eylül’de Tüm halkı ohhh turiste serbest kendi halkına yasak hee ohhh ENJOY Tayyip ENJOY süslü sülü
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha