Ruslar 2 bin liralık tatile akın ediyor!

Ruslar 2 bin liralık tatile akın ediyor!
08 Mart 2019, 12:57
2019'un ilk iki ayında Antalya'ya akın eden Ruslar, Mart'ta da sevindirecek. Mart'ta Antalya satışlarıyla ilgili bilgi veren Rus tur operatörleri Mart-Nisan döneminde çok uygun maliyetli tur paketleri sunuyor. İşte neredeyse bedava tatil fiyatları....

2019'un ilk iki ayında Antalya'ya akın eden Ruslar, Mart'ta da sevindirecek. 2019'un ilk iki ayında, Antalya'ya gelen Rus turist sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 68 artmıştı. Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Rusya'dan Antalya'ya Mart ayında yaşanan turist akışını Rus tur operatörlerine sordu.

Mart'ta koltuk satışlarında yüzde 34 artış

Kış aylarında Antalya'ya charter uçak programları düzenleyen Rus tur operatörleri sundukları paket turlara Mart ayında yüksek talep olduğunu bildirdi. Coral Travel Halkla İlişkiler Müdürü Marina Makarkova, Mart 2019’da Türkiye’ye gelenler için geçen yıla göre yüzde 34 daha fazla koltuk satıldığını söyledi.

Satışlar çok yüksek

Tur operatörü ANEX Tour'a göre, Mart ayındaki Antalya kış satışlarındaki artış, bir önceki yıla göre yüzde 20 daha yüksek. Bu kış sezonunda ilk kez Antalya'ya turlar satan tur operatörü TUI Russia'nın basın servisi, satışların “çok yüksek” olduğunu söylüyor.

Fiyatlar nasıl?

Antalya'ya Mart-Nisan aylarında "herşey dahil" uçuşu ile yapılan turların maliyeti oldukça uygun. Coral Travel'in tur paketlerine göre Side Allegria Hotel & SPA 5 yıldızlı otelde iki kişilik 7 gece konaklamalı tur paketi “herşey dahil” 27 bin 600 ruble (2284 TL). ANEX Tour'da ise her şey dahil Nisan ayında Antalya'da iki kişilik bir haftalık tatil fiyatı 29 bin ruble (2400 TL). TUI Rusya'nın tur paketine göre ise Mart ayında çift kişilik oda da kişi başı tatilin fiyatı 13 bin ruble (1076 TL)

.

.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha