Rus tur operatörlerinden 'Ege' atağı!

Rus tur operatörlerinden 'Ege' atağı!
27 Mart 2024, 14:14
Rus tur operatörleri yaz sezonunda Ege Denizi'ndeki Türk tatil beldelerine uçuş sayılarını artırıyor.

Rus tur operatörleri yaz sezonunda ülkedeki farklı şehirlerden Bodrum ve Dalaman'a yönelik uçuş sayısını artırmayı planlıyor.

Anex Novosbirsk'ten Bodrum'a turist getirecek

Rus turizm haber sitesi Tourdom'da yer alan habere göre Rus şehri Novosibirsk'ten gelen turistler bu yaz Bodrum'a uçma imkanına sahip olacak. AZUR hava uçuşlarıyla tur paketleri tur operatörü Anex tarafından oluşturuluyor. Seyahat acentası temsilcisi Natalya Balyasova “ Novosibirsk Tolmachevo havaalanından Türkiye'nin Ege kıyısındaki tatil yerlerine doğrudan uçuşlar yalnızca pandemiden önce, ancak çok kısa bir süre için mevcuttu. Eğer fahiş fiyatlar belirlenmezse bu turlara talebin iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

Samara ve Ufa'dan Dalaman'a uçacak

AZUR Airlines Anex'in müşterileri için yaz sezonunda Samara ve Ufa'dan Dalaman'a uçacak. Geçen sezon olduğu gibi Dalaman'a uçuşlar Moskova, St. Petersburg, Kazan ve Yekaterinburg'dan gerçekleştirilecek.

İki tur operatörü Mineralnye Vody'den Bodrum'a uçacak

Bu yaz Rus şehri Mineralnye Vody Havalimanı'ndan Bodrum'a iki yeni sefer başlayacak. Azimuth Airlines 26 Mayıs'tan itibaren haftada iki kez tur operatörü Fun&Sun için Bodrum'a uçacak. Red Wings'te 1 Haziran'dan itibaren tur operatörü I-Lin müşterilerini Mineralnye Vody'den Bodrum'a getirecek.

Moskova, Kazan ve St. Petersburg havalimanlarından Bodrum'a uçuşlar yine turistlere açık olacak.

Yekaterinburg'dan Dalaman'a uçuş programı genişletiliyor

Rusya'nın Yekaterinburg kentindeki Koltsovo havalimanından Dalaman'a ulaşım genişleyecek. Valensiya seyahat acentası başkanı Valentina Dmitrieva geçen yıl Yekaterinburg'dan Dalaman'a haftada iki kez uçuş olduğunu 2024 yazında ise uçuş sıklığının 3'e çıkarıldığını ifade etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha