Royal Taj Mahal Hotel’e Mitsubishi Electric imzası

Royal Taj Mahal Hotel’e Mitsubishi Electric imzası
sayfayı yazdır, turizm ajansı
01 Şubat 2017, 11:28
Stone Group, Antalya’nın tanınmış otellerinden Adam & Eve’den sonra Royal Taj Mahal Hotel’in iklimlendirme sistemleri için de Mitsubishi Electric’i tercih etti.

Stone Group, Antalya Side’de otantik mimarisi ile fark yaratan Royal Taj Mahal Hotel’in iklimlendirme sistemlerini teknoloji öncüsü Mitsubishi Electric’e emanet etti. Müşteri beklenti ve taleplerini en ince ayrıntılara kadar titizlikle değerlendiren Stone Group, Antalya’nın ses getiren otellerinden Adam & Eve projesinin iklimlendirmesi için de tercihini Mitsubishi Electric’ten yana kullanmıştı.

Mitsubishi Electric’in yüksek teknolojili, sessiz, çevreye duyarlı ve enerji tasarruflu klimalarının yanı sıra proje özel çözüm odaklı yaklaşımından ve servis kalitesinden etkilenen Stone Group, 40 bin metrekare alan üzerine kurulu Royal Taj Mahal Hotel’de de misafirlerine üst düzey iklimlendirme konforu yaşatıyor.

Her mekan için farklı çözümler ve tek merkezden kumanda

Turizm sektöründe yenilikçi hizmet anlayışı ve farklı konseptlere sahip prestijli otelleri ile dikkat çeken Stone Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, Mitsubishi Electric’in Royal Taj Mahal Hotel’de hayata geçirdiği iklimlendirme projesiyle ilgili şu bilgileri aktardı; “Stone Group olarak bünyemizde bulunan Royal Taj Mahal Hotel’de Mitsubishi Electric’in VRF sistemlerini kullandık. Otel odalarında ince gizli tavan tipi (VMS) iç ünite cihazlarını tercih ederken, genel mekânlarda iki yöne ve dört yöne üflemeli kaset tipi, kompakt kaset tipi, orta statik basınçlı gizli tavan tipi ve duvar tipi klimalar kullandık. Çamaşırhane ve mutfak gibi taze hava ihtiyacı olan mahaller içinse yüzde yüz taze havalı gizli tavan tipi VRF iç ünite klimaları seçtik. Mitsubishi Electric’in YHA serisi dış ünitelerini kullandığımız otelimizin SPA bölümünde Heat Recovery dış üniteleri, güvenlik noktası ve amfi tiyatro gibi dış mekânlarda split ve Mr. Slim cihazları tercih ettik. Farklı cihazların yer aldığı tüm bu sistemi Mitsubishi Electric’in merkezi kumanda teknolojisi sayesinde tek merkezden kolaylıkla kontrol edebiliyoruz.”

İşletme maliyetlerini düşüren enerji verimli teknoloji

Projelerinde kullandıkları klimalarda öncelikli olarak enerji tasarrufu ve sorunsuzluğa önem verdiklerinin altını çizen Ramazan Taş, Mitsubishi Electric’in iklimlendirme çözümleriyle bu beklentilerini karşıladıklarını ifade etti. Taş, “Enerji verimli ve çevreye dost Mitsubishi Electric klimalarla işletme maliyetlerimizde avantaj sağlıyoruz. Aynı zamanda şantiye sürecinde karşılaşılan sorunlara karşı sunulan hızlı ve akılcı çözümler sayesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmenin konforunu yaşıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar