Rotana İstanbul'a yeni satış direktörü

Rotana İstanbul'a yeni satış direktörü
25 Ocak 2020, 09:55
İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu'ndaki Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul'un yeni satış direktörü Mustafa Yıldırım oldu.

Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’ de 66 otelin yönetiminden sorumlu olan yakın dönem içerisinde otel sayısını 100’e çıkarmayı hedefleyen ROTANA zincirine bağlı; Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul’un yeni satış direktörü Mustafa Yıldırım oldu.

Mustafa Yıldırım kimdir?

1988 yılında İstanbul Bakırköy’de doğan Mustafa Yıldırım, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra liseyi Samsun’da 19 Mayıs Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Nevşehir Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesi’nde tamamladı ve Kapadokya Bölgesinde otelcilik kariyerine başladı. Kapadokya Bölgesi’nde sırasıyla; Anatolian Houses, Lykia Lodge Cappadocia ve Doubletree by Hilton Avanos Hotellerinde önbüro ve satış departmanlarında görevler aldı. Daha sonra Marriott, Hilton, Hyatt gibi uluslararası zincir otel markalarından olan; Le Meridien İstanbul Etiler, Grand Hyatt İstanbul, Park Hyatt İstanbul Maçka Palas’ta profesyonel kariyerine yön verdi. Kariyer yoluna Satış Müdürü olarak başladığı Centro Westside & Westside Arjaan by Rotana İstanbul Hotel’inde bundan sonraki süreçte Satış Direktörü olarak devam edecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha