Riva'daki ünlü turizm arazisi için son dakika kararı

Riva'daki ünlü turizm arazisi için son dakika kararı
sayfayı yazdır, turizm ajansı
13 Ekim 2017, 10:05
Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, daha önce İstanbul Beykoz’daki Riva bölgesinde yer alan turizm arazisini ihaleye çıkardığını duyurmuştu. Bugünkü Resmi Gazete’de konuya ilişkin bir duyuru yayımlandı. İşte o duyuru…

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, daha önce İstanbul Beykoz’daki Riva bölgesinde yer alan turizm arazisini ihaleye çıkardığını duyurmuştu. Daha önce yayımlanan Resmi Gazete ilanında ihaleye ilişkin son teklif verme tarihi olarak 13 Ekim 2017 olarak belirtilmişti.

Bugünkü Resmi Gazete ilanında bu tarihin 17 Kasım 2017 tarihine kadar uzatıldığı açıklandı.

İşte o duyuru:

YATIRIMCILARA DUYURU

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:

Bilindiği üzere,

Maliye Hazinesi adına kayıtlı İstanbul ili, Beykoz ilçesi, Çayağzı (Riva) Mahallesi, 212 no.lu parselde yer alan 17.687 m2 yüzölçümlü, 213 no.lu parselde yer alan 16.625 m2 yüzölçümlü taşınmazlar ile devletin hüküm ve tasarrufu altındaki alan ve üzerindeki binalar bir bütün halinde Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) tarafından 4046 sayılı Kanun hükümleri çerçevesinde “İşletme Hakkının Verilmesi” yöntemiyle ve “Pazarlık Usulü” uygulanmak suretiyle özelleştirilmesi amacıyla yapılacak ihale 16/09/2017 tarihinden itibaren yayımlanan ilanlarla kamuoyuna duyurulmuş olup bu ilanlarda son teklif verme tarihi 13/10/2017 olarak belirlenmiştir.

Söz konusu taşınmazın ihalesine son teklif verme tarihi 17/11/2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

Yapılan değişiklik daha önce bu ihaleye katılmak için Tanıtım Dokümanı ve İhale Şartnamesi alan yatırımcılara yazılı olarak bildirilecektir.

Teklifler, Tanıtım Dokümanı ve İhale Şartnamesinde belirtilen hususlar dikkate alınarak hazırlanıp, uzatılarak yeniden belirlenmiş son teklif verme tarihi olan 17/11/2017 Cuma günü saat 17:00’ye kadar İdare’nin belirtilen adresine elden teslim edilecektir. Son teklif verme tarih ve saatinden sonra İdare’ye intikal edecek teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha