Reges, A Luxury Collection Resort&SPA, Çeşme’ye Atama

Reges, A Luxury Collection Resort&SPA, Çeşme’ye Atama
19 Ağustos 2019, 16:50
Çeşme Boyalık’ta konumlanan Reges A Luxury Collection Çeşme’nin satış ve pazarlama direktörlüğü pozisyonuna Erdem Başarır atandı.

Otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Erdem Başarır, kariyerine ön büro ile başladı. Ardından başarılı çalışmalarını satış ve pazarlama alanında Türkiye’nin üst segment otellerinde devam ettirdi. 2010 yılından beri Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışan Erdem Başarır, son 3 yıldır Bodrum Vogue Otel’in satış ve pazarlamasındaki başarının mimarı olarak kariyerinde önemli çalışmalara imza attı.

Özellikle son yıllarda Türkiye turizminin gözde destinasyonu olan Çeşme ve Alaçatı, dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott’un Haziran ayındaReges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’yi hizmete açması ile uluslararası lüks standartlar ile buluşmuştu.

Bugüne kadar farklı otellerde üstlendiği lüks konaklama sektöründeki tecrübeleriyle başarılı çalışma hayatına devam eden Başarır, artık Çeşme Yarımadasında, Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’ninSatış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha