Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü oldu

Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü oldu
26 Nisan 2022, 10:53
Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürlüğüne atama yapıldı.

Raffles Hotels & Resorts, 11 Nisan 2022 tarihi itibariyle Andrew Steele'nin Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Steele'in kariyeri Asya'da başladı; ve devamında Avustralya, Jakarta, Hindistan ve Maldivler’ deki Mandarin Oriental, Shangri -La, Fairmont gibi lüks otel markalarının üst düzey yöneticilik pozisyonlarında yer alarak konaklama sektörünün içinde edindiği 30 yılı aşkın lüks ve konfor deneyimini şimdi bizlere sunuyor. Kariyer hayatının bir döneminde 6 yıldan uzun süre Endonezya'da girişimci olarak çalışan Steele, bir konaklama ve yiyecek-içecek markasının hızla büyümesini sağlarken, markanın Hong Kong ve Singapur'da yerel ve uluslararası düzeydeki gelişimini de yönetti.

Maldivlerdeki Fairmont Hotel'in Genel Müdürlüğünü yürütüyordu

Raffles ailesine katılmadan önce Steele, 2020 yılından beri Maldivler’ deki Fairmont Hotel’de Genel Müdür pozisyonunda çalışıyordu.

Raffles Hotels & Resorts, Andrew Steele’den şu şekilde bahsediyor: “Andrew kendini işine adamış bir profesyonel. Rehber ilkeleri misafir memnuniyeti, hizmet kalitesi ve ayrıntılara gösterilen özendir ve bunların tümü Raffles Hotels & Resorts'un duygusal lüks felsefesiyle mükemmel bir uyum içindedir. Oldukça kapsamlı bir deneyim geçmişine sahip olmasının yanı sıra yiyecek-içecek kavramları gibi konularda etkileyici bir uygulamalı yaklaşımı da beraberinde getirmektedir. Steele, bu özelliklerinin her ikisi çok iyi bildiği bu şehirde, Raffles İstanbul'un sağlıklı büyümesinin devamına yön vermede katkı sağlayacaktır.”

Steele, atandığı yeni pozisyon hakkında şöyle konuştu: “Ailemle birlikte muhteşem bir şehir olan İstanbul’a taşınmaktan ve Zorlu Center’da Raffles Istanbul gibi etkileyici bir marka için çalışma fırsatı bulmaktan mutluluk duyuyorum. Açıldığı günden beri sayısız başarılara imza atmış bu otelin harika ekibiyle yeniliklere imza atmak için sabırsızlanıyorum.”

Andrew Steele, İsviçre’deki Les Roches Bluche okulunda Otel ve Restoran Yönetimi bölümünden Sosyal Bilimler Lisans Derecesi ile mezun oldu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha