Radisson'un Türkiye'de yeni açacağı otelleri açıkladı

Radisson'un Türkiye'de yeni açacağı otelleri açıkladı
15 Aralık 2023, 17:30
Radisson Otel Grubu Afrika ve Türkiye’den Sorumlu İş Geliştirme Başkanı Ramsay Rankoussi Türkiye'deki yeni otel planlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Faaliyette ve yapım aşamasında olan 50’ye yakın oteliyle Radisson Otel Grubu için en güçlü pazarlardan biri de Türkiye.

2030 kadar Türkiye'de 100 otele ulaşmayı hedefliyoruz

Tüm segmentlerde genişlerken pazar payını daha da güçlendirmeyi hedefleyen Radisson Otel Grubu Afrika ve Türkiye’den Sorumlu İş Geliştirme Başkanı Ramsay Rankoussi, “Önümüzdeki 3 ila 5 yıl içinde 70 otele ulaşmayı ve 2030’a kadar 100 otele ulaşmayı hedefliyoruz” diyor. Rankoussi şu ifadeleri kullandı:

Mevcut otellerimizin yüzde 50'si İstanbul'da

" Portföyümüzün %50'si pazar lideri olmaya devam ettiğimiz İstanbul'da ve Türkiye genelinde çeşitlendirilmiş bir varlığımız var. Türkiye’de daha da büyürken, İzmir ve Ankara gibi kilit şehirlerin yanı sıra Bodrum ve Antalya gibi kıyı bölgelerindeki varlığımızı da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Radisson RED'i yakında İzmir'de tanıtacağız

Orta ölçekli Park Inn by Radisson'un yanı sıra üst segmentteki Radisson ile tüm kategorilerde büyümemizi hızlandırdık. Avrupa'daki ana üst lüks lider markamız Radisson Blu, Türkiye'deki en büyük markamız olmaya devam ediyor. Ayrıca, yakın zamanda lüks markamız olarak Radisson Collection'ı tanıttık.

Yaşam tarzı markamız Radisson RED’i yakında İzmir'de tanıtacağız. Ayrıca İstanbul, Antalya ve diğer dinamik destinasyonlarda da geliştirmeyi planlıyoruz. Şehir otellerinden rezidanslara ve aynı zamanda kayak ve resort tesislerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarak Türkiye'nin turizm potansiyelini daha da geliştirerek genel taahhüdümüzü ortaya koyuyoruz.

İstanbul en hızlı büyüyen şehir olmaya devam ederek sürekli büyüme performansı gösteriyor. Tüm segmentlerde genişlerken şehirdeki pazar payımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Yalova'da 2 otel açacağız

Yakın zaman önce ilk Radisson Blu markalı otelimiz ile Antalya Kaş bölgesine giriş yaptık. Eskişehir'de Radisson Individuals markası altında ikinci otelimizi açtık ve Yalova'da biri Park Inn by Radisson, diğeri mevcut bir otelden dönüştürme olmak üzere iki otelimizi açacağız.

İzmir'de iki otelle genişleyeceğiz

Son olarak, İzmir'deki genişlememizi Bornova'da ilk Radisson RED açılışıyla ve aynı şekilde yapım aşamasında olan Radisson Blu markalı otelimiz ile gerçekleştirmeyi öngörüyoruz.

Yeni açtığımız Kaş'taki otelimiz en popüler otellerden biri oldu

Tüm markalarımız şu anda Türkiye pazarında tanıtıldı. Geçtiğimiz aylarda Radisson Blu Hotel, Kaş'ın açılışını gerçekleştirdik. Radisson Blu Hotel, Kaş 50 şık oda ve süitten oluşuyor. Ayrıca 2 farklı restoran, 1 bar, 1 spa merkezi ile bölgenin şimdiden en popüler otellerinden biri oldu.

Daha da büyüdükçe, dönüşüm dostu markamız Radisson Individuals ile fırsatlara tanık olmaya devam ediyoruz.

Radisson Collection markalı 3. oteli Ankara'da açacağız

Radisson Collection yakın zamanda Bodrum ve İstanbul olmak üzere iki lokasyonda başarılı oldu ve üçüncü otelimiz Ankara'da açılacak. Bu yeni lüks markanın, özellikle ülke genelinde özel ve tarihi mülklere baktığımızda daha fazla büyüme fırsatına sahip olduğuna inanıyoruz.

Son olarak, Radisson'un birden fazla lokasyonda ve hem rezidanslar hem de şehir otellerini kapsayan büyümemize öncülük etmeye devam etmesini bekliyoruz.

Yorumlar
Hasan
16 Aralık 2023, Cumartesi 03:47
Ya onca kapatılan binalar nolacak devlet 1 gecede zengin dahada zengin olsun diye 18 milyon kişiyi işinden eti apart oteleri kapatirdi 1 gecede kanun değişikliğiyle onca insan ekmeğinden işinden oldu yatırımları çöp oldu vergilerini verdikleri halde apart oteler kapatilmasin bu yasa derhal düzeltilsin yoksa intihar sebebi olacak bu devlet 18 milyonun
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha