Radisson Hotel İzmir Aliağa açıldı

Radisson Hotel İzmir Aliağa açıldı
29 Haziran 2021, 09:46
Radisson Hotel Group, İzmir'de otel açılışını duyurdu.

Radisson Hotel Group, Radisson Hotel İzmir Aliağa’nın açılışını duyurdu. Otelin açılışıyla birlikte grup, Türkiye’deki varlığını güçlendirerek ülke genelindeki faaliyette ve gelişim aşamasındaki otel sayısını 31’in üzerine çıkardı.

Radisson Hotel İzmir Aliağa,185 oda ve süite sahip.

Radisson Otel Grubu Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar otel ile ilgili olarak: “Türkiye’deki beşinci Radisson otelinin ve İzmir Aliağa bölgesindeki ilk Radisson otelinin açılışıyla Radisson markamızın faaliyetlerini genişletmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Radisson markamızın İzmir’in ticaret ve ekonomi bölgesindeki açılışı, Grubumuz için önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Türkiye, Radisson Otel Grubu’nun her zaman için odağında olan bir bölgedir ve Türkiye’de faaliyetlerimizi hızla genişletme konusundaki tutkumuzu hiç gizlemedik. Her misafirin memnuniyetini sağlamak üzere ‘Evet, Yapabilirim!’ hizmet felsefemizin gereğini yerine getirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Radisson Hotel İzmir Aliağa Genel Müdürü Ertuğrul Uzak: “İzmir’deki ilk Radisson otelini açmanın heyecanını duyuyoruz. Misafirlerimiz gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat ediyor olsunlar, deneyimli ekibimiz tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya hazırdır; misafirlerimiz için unutulmaz anılar yaratmanın yanı sıra Aliağa bölgesinin tarihi değerlerini misafirlerimize göstermeyi amaçlamaktayız.” dedi.

Yorumlar
Kadir Yıldız
29 Haziran 2021, Salı 01:00
Ceşme Radison?
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha