Radisson Hotel Group'tan yeni atama

Radisson Hotel Group'tan yeni atama
25 Kasım 2020, 14:02
Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group bünyesinde Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapan Yeşim Doğukan geçtiğimiz günlerde Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan sorumlu Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü pozisyonuna atandı.

Radisson Hotel Group Rusya bölge ofisine bağlı olarak çalışacak, halkla ilişkiler, pazarlama ve otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın güçlü bir geçmişe ve deneyime sahip olan Yeşim Doğukan, bundan sonraki dönemde

Radisson Hotel Group’un tüm Türkiye’deki pazarlama ve iletişim faaliyetlerine ek olarak Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan da sorumlu olacak.

Pazarlama ve kurumsal iletişim alanında önemli deneyimlere sahip olan Yeşim Doğukan, 1995 yılından beri iletişim sektöründe uzmanlık kazanmıştır. Intercontinental Hotel Group, Swissotel The Bosphorus, Mandarin Oriental Hotel Group gibi önemli otel zincirlerinin tüm Pazarlama ve Halkla ilişkiler, strateji ve faaliyetlerinden sorumlu dinamik bir lider olan Yeşim Doğukan, ekip çalışmasına önem veren, lüks pazarlama, konsept geliştirme, strateji belirleme, misafir ilişkileri, problem çözme gibi bir çok konuda uzman.

Radisson Hotel Group bünyesinde dört yıldan fazla bir süredir görev yapan Yeşim Doğukan, bundan sonra Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan bölgelerinin iletişimi için tüm pazarlama, halkla ilişkiler ve iletişim faaliyetlerini denetleyecek ve yönetecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha