Radisson Blu Şişli yılın franchise oteli seçildi

Radisson Blu Şişli yılın franchise oteli seçildi
21 Şubat 2019, 14:53

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli, bağlı olduğu Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgesinde 2018 yılındaki performansı nedeniyle Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı. 4 - 7 Şubat 2019 tarihleri arasında Rusya Moskova’da Radisson Blu Hotel Olimpiskiy’de yapılan Genel Müdürler toplantısına Başkan ve CEO Federico J. Gonzales, COO ve Başkan Yardımcısı Chema Basterrechea, Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Başkan Yardımcısı Michel Stalport, Franchise Otelleri Başkan Yardımcısı Joep Peters, Radisson Otelleri Grubu’nun üst düzey yöneticileri ve otel genel müdürleri katıldı. Bu üst düzey katılımlı toplantıda Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı.

Doluluk yüzde 94'e yükseldi

Yıllık Oda Başına Gelir büyümesi, doluluk performansı, rekabet seti içerisinde ki üstün başarısı, misafir memnuniyeti ve bu memnuniyette geçen seneye göre olan büyüme farkı, standartlara uyumluluk gibi farklı kriterlere göre yapılan değerlendirmeler ile belirlenen “Yılın Franchise Oteli” ödülünü Michel Stalport ve Joep Peters Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli Genel Müdür’ü Ersin Durgun’a takdim etti. Bu ödülü birlikte çalıştığı ekip arkadaşları adına alan Ersin Durgun, ödülü kendilerine layık gören Radisson Blu Oteller Grubu yetkililerine teşekkür etti ve ekibi ile gurur duyduğunu ve onlara da teşekkür ettiğini ifade etti. 2014 yılında Şubat ayında açılan otel, aynı yıl %73 doluluk yapmıştı.2018'de ise doluluğunu %94 seviyesine çıkardı.

Pera'daki otel de 2014 ve 2015 yıllarında ödül almıştı

Dilek Holding Turizm Grup Başkanı Serdar Alp Turan, İstanbul’da iki otellerinden birisi olan Radisson Blu Hotel, Istanbul Şişli’nin dışında, 2014 ve 2015 yıllarında bu ödülü alan diğer otelleri Radisson Blu Hotel, Istanbul Pera’yı da hatırlatarak, bu başarılarını tutkulu hizmet anlayışına bağladı. Grubun 2010 yılından bu yana Turizm Grup Başkanlığını yapan Serdar Alp Turan, samimi, tutkulu ve yeniliklere açık hizmet anlayışının bu başarılarını daha da ileriye götüreceğine olan inancını paylaştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha