Radisson Blu Bosphorus Hotel'in Genel Müdürü oldu

Radisson Blu Bosphorus Hotel'in Genel Müdürü oldu
08 Haziran 2022, 13:48
Turizm ve Otelcilik sektörünün başarılı ve deneyimli yöneticisi Fikret Yüksel, Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’da Genel Müdür olarak yeni görevine atandı.

1992’de başladığı otelcilik kariyerinde her geçen gün başarıyla yükselmeye devam eden Fikret Yüksel, en son Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’de Genel Müdür olarak görev almıştı. Radisson Otel Grubu’nda uzun yıllar boyunca kariyerini sürdüren Yüksel’in çalıştığı oteller arasında; Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, Radisson Blu Hotel Ankara, Radisson Blu Hotel Batumi, Radisson Resort &SPA Alushta, Park Inn by Radisson Rosa Khutor, Park Inn by Radisson Riga Valdemara ve Park Inn by Radisson Residence Riga Barona yer almakta.

Radisson Hotel Group bünyesinde uzun yıllardır çalışan deneyimli yönetici, otel açılışları, tüm operasyonu etkin yönetme, gelir arttırma gibi bir çok konudaki tecrübesi ile, satış, pazarlama, finans, personel yönetimi ve ‘Evet, Yapabilirim!’ hizmet felsefesi ile Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul’un faaliyetlerinde önemli bir görevi üstlenmiştir.

Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul, Ortaköy’deki boğazı kucaklayan ikonik konumuyla İstanbul’un en gözde otellerinden. 139 odası, 8 farklı toplantı salonu, iki restoran ve barı, spa ve fitness servisiyle misafirlerine yüksek kalitede hizmet sunuyor. Otel sunduğu hizmet standartlarında ‘’Evet! Yapabilirim.’’ felsefesiyle hareket ederek ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha