Qatar Airways Türkiye'de 4 noktaya seferlere yeniden başlıyor

Qatar Airways Türkiye'de 4 noktaya seferlere yeniden başlıyor
24 Mart 2021, 13:12
Qatar Airways Türkiye'de 4 noktaya sezonluk uçuşlara yeniden başlıyor.

Qatar Airways İzmir, Adana, Bodrum ve Antalya Havalimanı uçuşlarına yaz tarifesi ile sezonluk olarak yeniden başlayacağını duyurdu.

Havayolunun İstanbul, Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanları’na ek olarak İzmir, Adana, Bodrum ve Antalya Havalimanı uçuşlarına sezonluk olarak yeniden başlayacağı belirtilirken, uçuşlar A320 tipi uçaklarla yapılacak.

Havayolu yaz tarifesiyle birlikte; 12 Mayıs itibarıyla haftada 3 uçuş ile Bodrum’a, 11 Haziran itibarıyla haftada 3 uçuş ile Adana’ya, 12 Haziran itibarıyla haftada 3’er uçuş ile İzmir’e ve Antalya’ya uçmaya başlayarak temmuz sonuna kadar Türkiye uçuşlarını haftalık 51 sefere çıkarmış olacak.

Yorumlar
Hatay
25 Mart 2021, Perşembe 11:08
Ben katar da calisiyorum yüzde doksani gurbetçilerin hatay li ve Baska körfez ülkelerde çalışan arkadaşlar da hatayli bizi düşünen yok direk uçuşlar koymazlar sadece zenginler için bu seferler açıldı
Serhan
25 Mart 2021, Perşembe 12:48
Bu ülkede sadece para için yaşayan insan sağlığını düşünmeyen yöneticiler veya neyseniz. Bütün dünya turizme kapalı yada aşılı kişileri alıyor veya karantina uyguluyor. Görüyorum ki ne Cumhurbaşkanı ne bakanlar nede turizmciler bu ülkenin insanına ve sağlığına zerre kadar önem vermiyor,sadece ceplerini doldurma hevesinde.bu kafayla Türkiye pandemiden kurtulamaz ve çok insanımız ölür. Gözlerini toprak doldursun bu vatanı düşünmeyen herkezin
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha