Qatar Airways Global Ironman ve Ironman 70.3 serisinin resmi havayolu ortağı oldu

Qatar Airways Global Ironman ve Ironman 70.3 serisinin resmi havayolu ortağı oldu
23 Ağustos 2022, 09:04
Qatar Airways ayrıca 2022'de IRONMAN 70.3 Sunshine Coast, IRONMAN Maryland, IRONMAN 70.3 Washington ve IRONMAN 70.3 Western Sydney triatlonlarının unvan ortağı olacak.

Qatar Airways ve IRONMAN, Qatar Airways'i 2025 sezonu boyunca Global IRONMAN Serisi ve IRONMAN®® 70.3® Serisinin Resmi Havayolu Ortağı haline getirerek uzun vadeli bir küresel ortaklığa girdi. Buna ek olarak, Qatar Airways, IRONMAN 70.3 Sunshine Coast, IRONMAN Maryland, IRONMAN 70.3 Washington ve IRONMAN 70.3 Western Sydney triatlonlarının 2022 sürümlerinin unvan ortağı olacak ve sırasıyla Brisbane Havaalanı, Washington Dulles Uluslararası Havaalanı, Seattle-Tacoma Uluslararası Havaalanı ve Sidney Havaalanı aracılığıyla sporcuları, yetkilileri ve taraftarları birbirine bağlayacak.

Qatar Tourism, ortaklığın bir parçası olarak küresel IRONMAN serisindeki sporculara ve izleyicilere de tanıtılacak. Ortaklığın bir parçası olarak, Qatar Airways'i kullanarak IRONMAN veya IRONMAN 70.3 etkinliklerine seyahat eden sporcular, kendileri ve aile üyeleri için promosyon ücretleri gibi bir dizi avantaja erişebilecekler ve Katar'a veya Katar üzerinden seyahat edenler için Doha'daki cazibe merkezlerine ek özel teklifler de dahil edilecektir. Ayrıca, son 12 ay içinde bir IRONMAN veya IRONMAN 70.3 etkinliğini tamamlayan sporcular da diğer benzersiz avantajlardan yararlanabilecektir. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.qatarairways.com/en/offers/cug/ironman.html?cid=BDGL633690

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı ve Katar Turizm Başkanı Akbar Al Baker şunları söyledi: "IRONMAN Group ile ortaklığımız, insan çabasının her şeyin mümkün olduğunu kanıtladığı markamız için doğal bir uyumdur. Sporcuların amansız çabalarına ve özverisine, müşterilerimize hizmet etme şeklimize yansıtmaya çalıştığımız niteliklere hayranız.. "

Sayın Akbar Al Baker şunları ekledi: "IRONMAN yarışları dünyanın farklı şehirlerinde düzenleniyor ve küresel ağımızı dayanıklılık sporları meraklılarını, sporcuları, destekçilerini ve yetkililerini birbirine bağlamak için mükemmel bir ortam haline getiriyor."

"Sporcularımıza eşsiz bir yarış deneyimi sunmak yaptığımız işin merkezinde yer alıyor, bu nedenle müşteri odaklı yaklaşımımızı yansıtan ve yaptıkları her şeyde en yüksek standartlara bağlı bir havayolu şirketiyle ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz" diyor Andrew Messick, IRONMAN Grubu Başkanı ve CEO'su. "IRONMAN etkinliklerimiz, dayanıklılık sporuna olan sevgileriyle farklı toplulukları ve kültürleri uzun zamandır bir araya getirdi, bu yüzden bunu yapmaya devam etmek dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketinden daha iyi bir ortak olmazdı.. Bu, ikimiz için, sporcularımız ve yakın gelecekte bir etkinlikte ağırlamayı umduğumuz gelecekteki sporcular ve taraftarlar için heyecan verici bir ortaklığın başlangıcıdır. "Ortaklık, 21 Ağustos 2022'de Katar'ın başkenti Doha'daki 3-2-1 Katar Olimpiyat ve Spor Müzesi'nde kutlandı. Her iki organizasyonun liderliğinin yanı sıra, tam mesafeli bir IRONMAN yarışını tamamlayan ilk Katarlı kadın atlet olan Lulwa Al Marri de katıldı. Birkaç yıldır, birçok Katarlı sporcu dünya çapında farklı IRONMAN triatlonlarına katıldı ve tamamladı.

Qatar Airways'in amacı, spor yoluyla toplulukları bir araya getirmektir. Uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından 'Yılın Havayolu' olarak ilan edilen havayolu şirketi, geniş bir küresel spor ortaklığı portföyüne sahiptir. IRONMAN ile ortaklık, Qatar Airways'in FIFA Dünya Kupası Katar 2022™, Paris Saint-Germain, FC Bayern München, Concacaf, CONMEBOL ve binicilik, uçurtma sörfü, padel ve tenis gibi birçok spor disiplinindeki ek ortaklıklar dahil olmak üzere Dünyanın En İyi Havayolu tarafından desteklenen kapsamlı spor portföyünü daha da yükseltecek. Önemli merkezlere daha fazla seyahat rotası eklenerek Qatar Airways, yolculara rakipsiz bağlantı sunarak seçtikleri bir varış noktasına bağlanmalarını kolaylaştırıyor.1978'deki ilk çıkışından bu yana, IRONMAN etkinlikleri dünyanın en zorlu tek günlük spor müsabakaları olarak dünya çapında tanınmaktadır. IRONMAN triatlonları, bu sırayla 2,4 mil yüzme, 112 mil bisiklet sürme ve 26,2 mil koşusundan oluşan bir dizi tam mesafeli yarıştır. IRONMAN triatlonlarına benzer şekilde, IRONMAN 70.3 triatlonları orijinal triatlon serisinin yapısını ve formatını korur, ancak her mesafenin yarısına sahip, 1.2 mil yüzme, 56 mil bisiklet ve 13.1 mil koşu içerir.

Qatar Airways hakkında daha fazla bilgi için https://www.qatarairways.com/ Ziyaret edin.

Katar Turizm hakkında daha fazla bilgi için https://www.visitqatar.qa/ Ziyaret edin.

IRONMAN markası ve küresel etkinlik serileri hakkında daha fazla bilgi için https://www.ironman.com/ ziyaret edin.

Qatar Tourism Hakkında

Qatar Tourism, Katar'da turizmin gelişmesinden ve tanıtılmasından sorumlu resmi hükümet organıdır ve sektörün üstel büyümesini kolaylaştırmaktadır. Katar, dünya insanlarının sanat, kültür, spor ve macera alanlarında benzersiz teklifleri deneyimlemek için bir araya geldiği, Hizmet Mükemmelliğine dayanan aile ve iş ziyaretçilerine hitap eden bir destinasyondur. Qatar Tourism, tüm turizm değer zincirini artırmayı, yerel ve uluslararası ziyaretçi talebini artırmayı, iç yatırımları çekmeyi ve iç ekonomide çarpan etkisi yaratmayı amaçlamaktadır. Katar Turizm Stratejisi 2030, 2030 yılına kadar yılda altı milyondan fazla uluslararası ziyaretçiyi çekmek için iddialı bir hedef belirliyor ve Katar'ı Orta Doğu'da en hızlı büyüyen destinasyon haline getiriyor. Daha fazla bilgi için visitqatar.com ziyaret edin.

IRONMAN Grubu Hakkında

IRONMAN Group, IRONMAN Triatlon Serisi, IRONMAN® 70.3® Triatlon Serisi, IRONMAN®® Sanal Yarış (VR™) Serisi, 5150™ Triatlon Serisi, Rock 'n' Roll Koşu Serisi, Rock 'n' Roll Sanal™ Koşu Serisi®, IRONKIDS, Dünya Triatlon Şampiyonası Serisi™,® Standard Chartered Singapore Maratonu™ ve City2Surf® gibi önde gelen koşu etkinliklerini içeren küresel bir etkinlik portföyü işletmektedir. Tarawera Ultra ve Ultra-Trail Australia™ dahil olmak üzere UTMB® World Series etkinlikleri, Absa Cape Epic dahil Epic® Series™ dağ bisikleti yarışları, Haute Route® dahil yol bisikleti etkinlikleri ve diğer çok sporlu yarışlar. IRONMAN Grubu, dünyadaki en büyük kitlesel katılım sporları operatörüdür ve şirketin geniş teklifleri aracılığıyla yılda bir milyondan fazla katılımcıya dayanıklılık sporlarının faydalarını sunmaktadır. Tam sporcu deneyimine hitap eden şirket portföyünde, sporcuları gerçek dünya etkinliklerine hazırlamayı amaçlayan en gerçekçi kapalı binicilik deneyimi bağlantılı fitness uygulaması olan FulGaz'ı da içeriyor. İkonik IRONMAN® markasının kuruluşundan ve 1978'deki ilk etkinliğinden bu yana, sporcular dünyanın dört bir yanındaki bitiş çizgilerini geçerek HER ŞEYİN MÜMKÜN® OLDUĞUNU kanıtladılar. Tek bir yarış olarak başlayan IRONMAN Grubu, 55'ten fazla ülkede yüzlerce etkinlikle küresel bir sansasyon haline geldi. IRONMAN Grubu, özel bir aile şirketi olan Advance'e aittir. Daha fazla bilgi için www.ironman.com/about-ironman-group ziyaret edin.

Qatar Airways Hakkında:

Çok sayıda ödül kazanan havayolu Qatar Airways, uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2021 Dünya Havayolu Ödülleri'nde 'Yılın Havayolu' olarak ilan edildi. Ayrıca 'Dünyanın En İyi Business Sınıfı', 'Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Salonu', 'Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Koltuğu', 'Dünyanın En İyi Business Class Uçak İçi Catering' ve 'Orta Doğu'daki En İyi Havayolu' seçildi. Havayolu, benzeri görülmemiş bir altıncı kez (2011, 2012, 2015, 2017, 2019 ve 2021) ana ödülü kazanarak endüstrinin zirvesinde tek başına durmaya devam ediyor.

Qatar Airways şu anda dünya çapında 150'den fazla varış noktasına uçuyor ve Skytrax tarafından 'Dünyanın En İyi Havaalanı' 2022 olarak seçilen Doha merkezi Hamad Uluslararası Havaalanı üzerinden bağlantı kuruyorÇok sayıda ödül kazanan havayolu Qatar Airways, uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2021 Dünya Havayolu Ödülleri'nde 'Yılın Havayolu' olarak ilan edildi. Ayrıca 'Dünyanın En İyi Business Sınıfı', 'Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Salonu', 'Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Koltuğu', 'Dünyanın En İyi Business Class Uçak İçi Catering' ve 'Orta Doğu'daki En İyi Havayolu' seçildi. Havayolu, benzeri görülmemiş bir altıncı kez (2011, 2012, 2015, 2017, 2019 ve 2021) ana ödülü kazanarak endüstrinin zirvesinde tek başına durmaya devam ediyor.

Qatar Airways şu anda dünya çapında 150'den fazla varış noktasına uçuyor ve Skytrax tarafından 'Dünyanın En İyi Havaalanı' seçilen Doha merkezi Hamad Uluslararası Havaalanı üzerinden bağlantı kuruyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha