Prontotour ile ister sağlığa ister iyiliğe pedal çevir

Prontotour ile ister sağlığa ister iyiliğe pedal çevir
02 Şubat 2018, 15:37
Prontotour’dan gezginlere bisiklet hediyeli tur kampanyası… Eğer, “zaten benim bisikletim var” diyenlerdenseniz; bu hakkınızı Prontotour’un sosyal sorumluluk paydaşlarından olan Tohum Otizm Vakfı’na bağışlayarak çocukları sevindirebilirsiniz. İşte ayrıntılar…

Dünyanın 87’den fazla ülkesine düzenlediği turlarla seyahatseverleri farklı kültür ve coğrafyalarla buluşturan Prontotour, bisiklet hediyeli turlarıyla gezginlerin ayağını yerden kesiyor.

Gezginler için bisiklet kampanyası

Prontotour’dan 2 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında, Kurban Bayramı için tur paketi satın alan gezginler bisiklet kazanıyor. Kampanya kapsamında, Kurban Bayramı’nın da içinde yer aldığı 17 - 23 Ağustos 2018 çıkışlı turları erken alan tüm seyahat severler bisiklet sahibi oluyor.

Bisikletin 30 Nisan'da teslim

Kişi başı 600 € - 750 $ ve üzeri olan turların yanı sıra 800 € - 1000 $ ve üzeri single konaklamalarda geçerli olan bisiklet hediyesine ihtiyacı olmayan hak sahipleri ise bu haklarını dilerlerse Prontotour’un sosyal sorumluluk paydaşlarından olan Tohum Otizm Vakfı’na bağışlayarak çocukları sevindirebiliyor. Bisikletler, hak sahiplerine turun bitmesini beklemeden 30 Nisan 2018 tarihine kadar teslim ediliyor.

Sosyal sorumluluğa paydaş olmak isteyenlere özel seçenek

Kurban Bayramı dönemi için tatil planı yapan seyahat tutkunları, 2 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında erken rezervasyon kampanyasıyla Prontotour’dan alacağı turlarla kendi ihtiyaçlarını giderebildikleri gibi çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluğun da paydaşı olabiliyorlar.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha