Prontotour’dan bayrama özel turlar

Prontotour’dan bayrama özel turlar
20 Haziran 2017, 14:45
Prontotour’dan, Ramazan Bayramı tatili için geç kaldığını düşünenlere şeker tadında yurtdışı turları…

Bayram tatilini alternatif bir yurtdışı seyahatiyle değerlendirmek isteyen seyahatseverler, Prontotour’la gezmenin keyfini çıkarıyor. Bayram tatili planlarını son güne bırakanlar, unutulmaz bir tatil için geç kalmış değil. Prontotour’un 99 €’dan başlayan vizeli ve vizesiz bayram turlarının satışları sürüyor.

Ramazan Bayramı tatili için vizede son dakikaya kalmamak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için tatilseverlere acele etmeleri tavsiyesinde bulunan Prontotour Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aksungur, “Yurtdışı turlarda 365 gün erken rezervasyon indirimi yapıyoruz. Prontotour’dan erken alan her zaman kazançlı çıkıyor. Bayram dönemleriyle bahar ve yaz sezonlarında tur paketlerine yoğun ilgi var. Kurban Bayramı için de satışlarımız başladı. Bu nedenle tatil kararını erken vermek çok önemli.” dedi.

Her zevke göre

Orta Avrupa’da Budapeşte, Prag, Viyana gibi kültür odaklı turlarla tarih ve sanat tutkunu seyahatseverlere hitap eden Prontotour, geleneksel seyahat noktaları olan İtalya, İspanya, Portekiz ve Benelüks başkentleri ve Paris ile de bayram tatilini unutulmaz bir anıya dönüştürüyor. Avrupa’nın parlayan yıldızları olan Berlin, Salzburg, Ljubljana, Lyon, Marsilya, Avignon, Bordeux gibi alternatif destinasyonlar da Prontotour’un ilgi gören turları arasında yer alıyor.

Prag

Moskova - St. Petersburg, İskandinavya başkentleri, Büyük Britanya, Amsterdam turları ile Romantik Yol adıyla ünlenen Alman Köyleri turları da tatilinizi renklendiriyor. Özellikle İtalya turlarında tarih, sanat, doğa aşığı olanlar ve gurmeler için çok çeşitli paketler yer alıyor. Yıllık izniyle tatilini uzatanlar Büyük İspanya turu ve Güney Fransa turlarıyla tüm yılın stresini atarken keyifli anılar biriktiriyor.

Uzak ve egzotik rotaları içine alan Güney Afrika, Bangkok-Pattaya ile Bali, Singapur ve Hong Kong gibi şehirleri kapsayan paket turlar da farklı kültürleri ve coğrafyaları tanımanıza olanak veriyor.

Hong Kong

Vizesiz, uğraşsız, masrafsız…

Bayram Tatilini son dakikaya kadar planlamayanları vize alma uğraşı ve masrafından kurtaran vizesiz destinasyonlara bu dönemde ilgi yoğun oluyor. Osmanlı mimarisinin en güzel eserlerinin yer aldığı tarihi sokaklarıyla Balkanlar ve Ukrayna yakın olması açısından seyahatseverler tarafından oldukça tercih ediliyor. Mistik ve renkli bir bayram tatili geçirmek isteyen gezginler vizesiz Fas turuna da yoğun ilgi gösteriyor.

Özel ve sıra dışı

Ayrıcalıklı seyahat deneyimi yaşamak isteyenler, Prontotour’un iki yıl önce hayata geçirdiği Pronto Plus’tan Ramazan Bayramı tatili için Güney Kore-Japonya, Ateş ve Buz Ülkesi İzlanda ile Büyük Göç Zamanı Tanzanya & Zanzibar gibi sıra dışı paketleri tercih ediyor.

Yurtiçi alternatifler

Prontotour’un yurtiçi kültür turları paketlerinde yer alan Eskişehir, Kapadokya, Doğu ve Batı Karadeniz, Bozcaada, İstanbul, Marmaris, Bodrum, Fethiye tarih, kültür ve doğa tutkunu seyahatseverlere bayram tatili alternatifi oluyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha