Prontotour Avrupa’yı otobüsle geziyor

Prontotour Avrupa’yı otobüsle geziyor
21 Şubat 2017, 11:54
Yurt dışı turlarının önde gelen markalarından Prontotour, misafirlerini Avrupa’nın gözde şehirlerine otobüsle masalsı bir yolculuğa çıkarıyor.

Her yıl yeni ürünler geliştiren ve yurt dışı turlarının önde gelen markası Prontotour, seyahatseverleri Balkanlar’dan İspanya’ya, Hollanda’dan İtalya’ya Avrupa’yı karış karış otobüsle gezmeye davet ediyor. Uçaktan korkuyorsanız, otobüs yolculuğunu seviyorsanız ve daha çok yer görmek istiyorsanız Prontotour’un Avrupa’yı otobüsle gezen turlarını kaçırmayın!

Bir şehirden diğerine uçakla yolculuk yaparken aradaki mesafede göremediğiniz pek çok yer kalıyor. Otobüsle seyahat etmenin avantajı da burada devreye giriyor. Prontotour’un otobüslü turları ile şehirleri, köyleri ve kasabaları hem daha yakından görmenizi hem de daha ekonomik bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlıyor.

İşte Prontotour ile Avrupa’da otobüsle seyahat edebileceğiniz rotalar:

Komşudaki eğlence İskeçe Karnavalı

Yunanistan’ın İskeçe şehrinde her yıl çok renkli bir festival gerçekleşiyor. Maskelerin, özel kıyafetlerin ve dans ekiplerinin yarıştığı karnaval, bu sene 24 – 26 Şubat tarihleri arasında düzenleniyor. İstanbul çıkışlı bu turda Kavala, Selanik ve İskeçe’yi göreceksiniz.

Balkan Üçgeni Turu

Kalkış noktası İstanbul olan bu turda Bulgaristan’ın başkenti Sofya, Makedonya’nın başkenti Üsküp ve doğa harikası Ohrid’i gördükten sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu şehir Selanik’i, ziyaret edeceksiniz. Turun son gününde ise tarihi şehir Kavala’yı yakından tanıyacaksınız.

Romanya - Bulgaristan Turu

Balkanlar’ın iki büyülü ülkesi Bulgaristan ve Romanya’yı otobüsle gezmenin keyfi bir başka… İstanbul’da buluştuktan sonra Avrupa’nın en eski şehirlerinden Plovdiv ve başkent Sofya’yı gördükten sonra rotanızda Romanya’nın başkenti Bükreş olacak. Transilvanya topraklarında Drakula Efsanesi’ne yakından şahit olduktan sonra eğlence hayatıyla bilinen Varna’da gezinizi tamamlayacaksınız.

Otobüslü Orta Avrupa Turu

Ramazan Bayramı’nda Orta Avrupa’yı keşfe çıkacaksınız. 10 gün sürecek yolculuğunuzda Sırbistan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya ve Bulgaristan’a seyahat edeceksiniz. Orta Avrupa’nın tarihi, sanatı, mimarisi ve yemekleri hakkında birçok şey öğreneceğiniz bu turda Budapeşte, Prag, Viyana ve Belgrad ise göreceğiniz Avrupa başkentleri arasında olacak.

İtalya, Yunanistan ve Balkanlar Turu

Avrupa’nın baş döndüren ülkelerinde doyasıya gezmek istemez miydiniz? İşte size fırsat! Otobüsle, Avrupa’nın her yıl ziyaretçi akınına uğrayan ülkelerini adım adım keşfe çıkacaksınız. Ata diyarı Selanik, İtalya’nın başkenti Roma, müzeler şehri Floransa, romantizmin adresi Venedik, Slovenya’daki doğa harikası Bled Gölü, Sırbistan’ın başşehri Belgrad ve Bulgaristan’ın başkenti Sofya seyahat edeceğiniz yerler arasında olacak.

Büyük Avrupa Turu

Ramazan Bayramı’nı fırsat bilip Prontotour ile Büyük Avrupa Turu’na çıkabilirsiniz. 17 gün sürecek olan bu macera İstanbul’dan başlıyor. Avrupa’nın birçok ülkesini göreceğiniz güzergahta; Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İspanya, İtalya ve Yunanistan var. Otobüsle şehir şehir Avrupa’yı neredeyse baştan sona gezeceğiniz bu turu kaçırmayın.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha