Prontoplus ile Kudüs'ten Tanzanya'ya sıra dışı seyahat deneyimleri

Prontoplus ile Kudüs'ten Tanzanya'ya sıra dışı seyahat deneyimleri
sayfayı yazdır, turizm ajansı
22 Ağustos 2017, 11:48
ProntoPlus alternatif turlarıyla gezginlere İzlanda’dan Tanzanya’ya, Kuzey Kutbu’ndan Asya’ya farklı seyahat deneyimleri sunuyor.

Prontotour’un farklı seyahat deneyimleri sunan markası ProntoPlus, dünyanın en güzel seyahat noktalarını gezginlerle buluşturuyor. Klasik bir yurtdışı seyahatine alternatif arayanlar, ProntoPlus’ın özel hazırlanmış tur paketleriyle kendi zevkine göre istediği turu seçiyor. Asya, Avrupa, Afrika, Kuzey Kutbu, Avustralya gibi dünyanın her köşesinde farklı bir konseptte seyahat deneyimi gezginleri bekliyor.

Ateş ve buz ülkesi İzlanda

Muhteşem doğasıyla İzlanda’yı keşfe çıkan seyahatseverler meşhur Blue Lagoon’un sıcak suyunda unutulmaz anlar geçirebiliyor. Birbirinden ilginç doğa olaylarının yaşandığı ülkede Thingvellir Ulusal Parkı ve Geysir Jeotermal güzel fotoğraf kareleri alınabilecek yerler arasında bulunuyor. Gezginler şelaleler bakımından çok zengin olan İzlanda’da ProntoPlus ile unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayıp benzersiz manzaralara tanıklık ediyor.

İtalya’nın muhteşem gölleri

İtalya’nın aristokrat havasını en güzel yansıtan Piedmont bölgesinin kalbi Torino’da sokaklardaki kahve kokusunu içinize çekip, İtalya’nın en romantik gölü Lago d’Orta’nın kıyısında muhteşem manzarayı seyredecek, Romantik Verona’da tarihin izlerini takip ederken, Como Gölü’nün eşsiz güzelliğinde lüks ve ihtişama yakından tanık olacaksınız. Ayrıca modanın başkenti Milano’yu keşfedip dünyaca ünlü markaların mağazalarında alışveriş yapma imkanınız bulunuyor.

Büyük Göç zamanında Tanzanya & Zanzibar

Macera tutkunları için de birbirinden farklı alternatifler sunan ProntoPlus, büyük göç zamanı çıkılan safaride çok sayıda hayvan türünü doğasında görüp unutulmaz fotoğraf karelerine imza atma fırsatını sunuyor. Dünyada insanların ve vahşi hayvanların bir arada yaşadığı tek yer olan Ngorongoro Koruma Parkı ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Serengeti Milli Parkı bu muhteşem turda yaşanacak unutulmaz deneyimlerin başında geliyor.

Fransa ve Bask bölgesi lezzetleri

Farklı lezzetler deneyimlemeyi yaşam tarzı haline getiren gurmeler, ProntoPlus’ın Fransa ve Bask bölgesi turuyla damak zevkine yeni tatlar eklerken Avrupa mimarisinin en güzel eserlerini görme fırsatı buluyor. Gurmeler, dünyaya ün salmış Fransız peynirleri ve şaraplarının en güzel örneklerini bu turda tadabiliyor. Ayrıca Bask bölgesinin eşsiz lezzetleri de bu turun akılda kalacak deneyimlerinin başında geliyor.

Üç dinin buluştuğu kutsal topraklar Kudüs

ProntoPlus, kültür turlarına ilgi duyan seyahatseverler için asırlar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Kudüs turuyla farklı kültürlerin farklı hikayelerinin geçtiği mekanları yerinde görme fırsatı sunuyor. Geçmişten günümüze kültür çeşitliliğini yansıtan mimari eserleri ve doğasıyla farklı bir deneyim sunan turda Lut Gölü (Ölüdeniz) ve farklı dinlerin kutsal mekanları görülecek yerler arasında yer alıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha