Proje başladığı an otellerimizi yapmaya başlayacağız

Proje başladığı an otellerimizi yapmaya başlayacağız
21 Mayıs 2019, 08:53
Ela Quality Belek Resort Hotel Genel Müdürü Ufuk Gezgin yeni otel projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ela Quality Belek Resort Hotel Genel Müdürü Ufuk Gezgin yeni otel projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni Şafak'ta yer alan habere göre Özak Global Holding olarak Antalya Demre’de tahsisli arazileri olduğunu, yatırımı başlatmak için bakanlığın Demre Havalimanı için harekete geçmesini beklediklerini anlatan Gezgin, “Proje başladığı an bizde otellerimizi yapmaya başlayacağız. Sadece bizim değil bir sürü yatırımcının tahsisi var. Çalışmayla yeni ve daha uygun fiyatlı bir tatil destinasyonu yaratılmış olacak” değerlendirmesinde bulundu.

Ruslar’ın Demre’ye otobüsle Aya Nikola Kilisesi’ne 4 saatte gittiği bilgisini paylaşan Gezgin, “Ziyaretçiler Antalya’ya gelmişken Noel Baba’nın da mezarına gitmek istiyor. Oraya inanılmaz bir trafik var. Bir de uçak ve tesis olsa...” diye konuştu.

Artan yabancı ziyaretçi talebinin yerli turisti farklı bölgelere yönlendireceğine dikkati çeken Gezgin, “Bugün Bodrum’u çok pahalı bulan bir misafir belki Datça’ya, İzmir’de Mordoğan, Seferihisar'a gidecek. Oradaki esnafın ekonomisine kazanç sağlamaya başlayacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha