Plaja Afgan bayrağı çekti, sosyal medya yıkıldı... Gerçeği valilik açıkladı

Plaja Afgan bayrağı çekti, sosyal medya yıkıldı... Gerçeği valilik açıkladı
11 Ağustos 2021, 14:38
Alanya'da özel bir plajda Afgan bir gencin Afganistan bayrağını göndere çektiği görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

Alanya'da bir otelin plajında Afgan gençler olduğu iddia edilen kişilerin Afganistan bayrağını göndere çektiği görüntüler sosyal medyada tepki çekti. TikTok'tan paylaşılan görüntülerin altına ise "Yaşasın Afganistan" notunu düştüğü görüldü.

İşte o görüntüler...

Kısa bir süre sonra sosyal medyada tepki toplayan bu görüntüler hakkında Antalya Valiliği açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Afgan bayrağını göndere çeken kişinin otel personeli olduğu, oradaki birden fazla ülkenin bayrağının bulunduğu direklerden sadece birinin gösterildiği ifade edildi.

Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İkinci görüntüdekiler ise görüntünün çekildiği yerin personeli olup oradaki birden fazla ülkenin bayrağının bulunduğu direklerden sadece birinin gösterildiği anlaşılmakla birlikte ilgili şahıslar Emniyet müdürlüğümüzce tespit edilerek konu Başsavcılığımıza intikal ettirilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Yorumlar
cenk gagavuz
12 Ağustos 2021, Perşembe 11:08
ne alaka? afganistandan buraya turist mi geliyorda orada bayrak var. ben hiç bir zaman afgan bayrağı görmedim hiç bir otelde. talibancılar tatile mi geliyormuş antalyaya.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha