HIKVISION

Phaselis Festivali’nden muhteşem kapanış

Phaselis Festivali’nden muhteşem kapanış
16 Eylül 2019, 17:47
Eski Çağ’ın ünlü liman kenti Phaselis’te 09 – 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen festival, 10’uncu yılında da binlerce seyirciyle çok özel konserlere ve sanatçılara ev sahipliği yaptı. Festival piyanist Emir Ersoy'un RocKuba adını verdiği projesi ile veda etti.

Dünyaca ünlü sanatçıları Phaselis Antik Kenti’nde buluşturan Phaselis Festivali, 10’uncu yılında ülkemizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy’un RocKuba adını verdiği projesi ile veda etti.

5 muhteşem konser gecesi ve yüzlerce seyirci…

Kemer Belediyesi ve Kemer Yöresi Tanıtma Vakfı (KETAV) tarafından düzenlenen festival, modern ve klasik cazla birlikte renkli bir müzikal yelpazeyle izleyici karşısına çıktı.

Festivalde bu yıl; Borusan Quartet & Gökhan Aybulus, Gustavo Battistessa Orquesta La Loca Turka, Akra Jazz Band feat Cansu Nihal Akarsu, Cihat Aşkın ve Türk Valsleri ile Emir Ersoy ‘RocKuba’ sahne aldı.

Anex Tour, Odeon Tour ve Etstur’un ana sponsor olduğu Phaselis Festivali’nde Martı Hotels, Barut Hotels, Akay Travel ve Özel Yaşam Hastaneleri de festivale sponsorluk katkısı sağladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha