Pera acentaları da ‘değişim’ kaçınılmaz dedi

Pera acentaları da ‘değişim’ kaçınılmaz dedi
sayfayı yazdır, turizm ajansı
11 Ekim 2017, 16:36
Pera bölgesindeki acentalarla bir araya gelen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, çağın gerisinde kalan değil, çağa ayak uyduran bir TÜRSAB inşa edeceklerini söyledi.

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, Taksim’de bulunan Divan Otel’de, Pera bölgesindeki acenta temsilcileriyle bir araya geldi.

Turizm sektörünün kemikleşmiş sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini sunan Bağlıkaya, “Değişim” in kaçınılmaz olduğu konusunda, kendisiyle aynı fikri paylaşan meslektaşlarının dertlerini dinledi. Projelerini anlattı.

Kaçak acentaların önüne geçmek için 7/24 çalışacak bir ekip oluşturacaklarının sözünü veren TÜRSAB başkan adayı, acenta temsilcilerinin vize konusunda yaşadığı zorlukları gidermek için TÜRSAB’da Schengen Ofisleri kuracaklarını söyledi.

Hava yollarının, seyahat acentalarının kesmesine müsaade etmediği biletlerin, seyahat acentaları tarafından da kesilmesini sağlayacaklarını belirten Bağlıkaya, her türlü satış şekline acentaları da dahil ettireceklerini anlattı.

TÜRSAB’ı komitelerle yöneteceklerini ifade eden Firuz Bağlıkaya, sektördeki paydaşlarla ortak hareket edilmesinin gerekliliğine de değindi.

Çağın gerisinde kalan değil, çağa ayak uyduran bir TÜRSAB inşa edeceklerini belirten Firuz Bağlıkaya; toplantıya katılarak “Değişim Hareketi”ne destek veren meslektaşlarına teşekkür etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha