Peninsula İstanbul'un Pazarlama Direktörü oldu

Peninsula İstanbul'un Pazarlama Direktörü oldu
18 Temmuz 2022, 14:23
The Peninsula Istanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörü görevine Haziran 2022 itibariyle Özlem Öktem geldi.

Galataport projesinin bir parçası olan Karaköy'de konumlanan The Peninsula Istanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörü görevine Haziran 2022 itibariyle Özlem Öktem geldi.

Özlem Öktem, çoğunluğu yaşadığı ülke olan Türkiye’de üst düzey otellerde satış departmanlarında aldığı görevler ile geçen 17 yıllık lüks otelcilik sektöründe geçirdiği iş hayatı tecrübesini yeni pozisyonuna taşıyor. Öktem, The Peninsula Istanbul ekibine katılmadan önce Shangri-La Bosphorus’ta Satış & Pazarlama ve Odalardan sorumlu olan Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Daha önceki yıllarda ise Grand Tarabya, The Ritz-Carlton İstanbul ve Kempinski Barbaros Bay Bodrum ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da görev aldı. Aynı zamanda Öktem, Uluslararası Etkinlikler Derneği, ILEA’yi temsil eden, Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği’nin (TUED) denetim kurulunda yer almakta.

Özlem Öktem, The Peninsula Otellerinin en yeni lüks oteli oln The Peninsula Istanbul’un marka pazarlama ve iletişim, dijital pazarlama, satış, gelirler yönetimi ve tüm özel davet ve etkinlikerin içinde bulunduğu satış ve pazarlama departmanını yönetecek. The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan Crook, “Önümüzdeki yılın başında otelimizin açılışını yapmaya hazırlanırken bir yandan da Özlem Hanım’ın uzmanlığını ekibime katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. “Kendisinin otelcilik sektöründeki
deneyimlerinden ve bu özgün şehir İstanbul hakkındaki derin bilgisinin, oteldeki konuklarımızın memnuniyeti için üstün deneyimini sunmamıza yardımcı olacağını biliyoruz.”

Özenle tasarlanmış ve döşenmiş 177 oda ve suitten oluşan The Peninsula Istanbul, birbirinden lezzetli yemekleriyle, özel iskelesi, açık ve kapalı havuzlar, görkemli bir SPA hizmeti sunan ve lüks markaların mağazalarının yanısıra, Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı’na ev sahipliği yapan Sultanahmet Bölgesi gibi şehrin en ünlü tarihi ve turistik lokasyonlarına da yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha